Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Přestupové spekulace: City už si plánuje Messiho, Dembélé v zimě odejde levněji

Ostatní - Přestupové spekulace: City už si plánuje Messiho, Dembélé v zimě odejde levněji

Přestupové spekulace: City už si plánuje Messiho, Dembélé v zimě odejde levněji © SPORTbible - Lionel Messi už musí zvažovat své příští angažmá

3

Líbilo se

12.10. - BULVÁRNÍK Uplynul týden od chvíle, kdy své brány oficiálně zavřelo mezinárodní přestupní okno roku 2020. Především kluby z Premier League, které mohou do 16. října obchodovat s mančafty z nižších soutěží, však ještě mají čas na to dotáhnout některý zajímavý obchod. V kontinentální Evropě už se pak vše pomalu, ale jistě, směřuje k příštím termínům.

Manchester City se za rok pokusí zlanařit Lionela Messiho, zní z klubu

Po sezóně 2020/21 dojde k něčemu, co si fanoušci Barcelony dosud ani neuměli představit. Mágovi s iniciály LM10 v Katalánsku končí smlouva a s největší pravděpodobností jí do té doby neprodlouží. „Jedná se o nejlepšího hráče své generace. Myslím, že každý tým s patřičným finančním zázemím se jej bude snažit získat," prozradil provozní ředitel (anglicky COO) Citizens Omar Berrada v exkluzivním rozhovoru. (Zdroj: Manchester Evening News)

Jeden z nejlepších hráčů Championship se možná přeci jen dočká posunu o patro výše

S Brentfordem to Saïdu Benrahmovi nevyšlo, londýnský mančaft ve finále postupového play-off ztroskotal na Fulhamu. Pravonohé křídlo se však už během uplynulých týdnu spojovalo s přestupem do Crystal Palace, které teď ale v čele pomyslného závodu vystřídal West Ham. Řeči se vedou o peněžité kompenzaci v oblasti 30 miliónů euro. (Zdroj: Sky Sports)

Dokáže se Benrahma vyrovnat s tempem Premier League?

O někdejší hvězdu Arsenalu se zajímají Rangers

Kariéra Jacka Wilshera zdaleka nenabrala takové obrátky, jako se předpokládalo, ve 28 letech se ale zraněními sužovaný středopolař ještě snaží o restart. Ve West Hamu, kde minulý týden předčasně ukončil svůj kontrakt, to nevyšlo, na trhu volných hráčů by po něm však mohli chňapnout skotští Rangers. Wilshera by tak trénoval bývalý spoluhráč z anglické reprezentace Steven Gerrard. (Zdroj: Sky Sports)

Přehnané nároky Watfordu za Ismaïlu Sarra brání dohodě s Palace

Zatřást kasičkou Crystalu Palace se snaží sestoupivší Watford, jenž drží v ruce trumf jménem Ismaïla Sarr. Pravý záložník přišel na ostrovy teprve před rokem, pádu do nižší soutěže ale loni zabránit nedokázal. Eagles za něj teď nabízejí 30 miliónů liber, svůj vlastní přestupový rekord, Watford ovšem nehodlá jít pod 40 miliónů anglické měny. (Zdroj: The Sun)

Barcelona se mermomocí snaží zbavit Dembélého

Velké zklamání vnesl do barcelonského vedení nezdařilý prodej Ousmana Dembélého. Nabyté finance měly umožnit nákup Memphise Depaye z Olympiku Lyon, francouzský rychlík se však ke stěhování do Manchesteru United zatím neměl. Red Devils by ale z celé šlamastiky nakonec mohli profitovat. Katalánský velkoklub totiž v zimě pustí Dembélého za sníženou částku 45 miliónů liber. (Zdroj: The Sun)

Příliš světlé vyhlídky už Dembélého působení v Barceloně nemá

Kondogbiu Valencie nepustí jen tak

Katastrofální transferové období Netopýrů, kteří nepřivedli jedinou posilu a naopak prodali několik základních stavebních kamenů týmu, nedalo fandům ani zaměstnancům tradičního klubu příliš světlé vyhlídky. Otevřen případné nabídce zvenčí je i střední záložník Geoffrey Kondogbia, toho ale minimálně zatím singapurští majitelé prodávat nechtějí. Vážný zájemce Atlético Madrid se dozvěděl, že jediná cesta k vytáhlému štítu vede přes výkupní klauzuli nastavenou na 30 miliónů euro. (Zdroj: Marca)

Saúdskou Arábii odmítnul Özil z etických důvodů

Miliardovou smlouvu měl před sebou Mesut Özil, dle některých zpráv fotbalistovi Arsenalu magnáti z uzavřené země dokonce navrhovali udělení titulu prince. Rodilý Němec s tureckými kořeny, který kvůli sympatiím k zemi svých předků pár let nazpět skončil v Die Mannschaftu, ovšem smetl nabídku ze stolu kvůli špatným diplomatický vztahům Saúdské Arábie právě s Tureckem. (Zdroj: CaughtOffside)

Kde leží budoucnost Mesuta Özila? To teď nikdo neví

Jednou by si Pogba nastoupit v dresu Realu Madrid přál, zatím je ale spokojen

Tato přestupová spekulace se nám nese už několik posledních let, její realizace ovšem nikdy nenabyla zřetelných obrysů. „Dnes jsem hráčem Manchesteru United. Ale Real Madrid je můj sen, tak proč to někdy neuskutečnit?" Tak situaci vyhodnotil sám statný Francouz na tiskové konferenci během reprezentačního srazu. (Zdroj: The Sun)

Vojt?ch Olšr / fotbalportal.cz, skysports.com, thesun.co.uk,caughtoffside.com, manchestereveningnews.co.uk, marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

....špinavý osman mluví o etice Smajlík 11

TuffGong
Reklama
Reklama
Nejnovější články