Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Neymar je zraněný a přijde o Copu Américu

Ostatní - Neymar je zraněný a přijde o Copu Américu

Neymar je zraněný a přijde o Copu Américu © sport.es - Neymar

1

Líbilo se

06.06. - Špatnou zprávu si museli vyslechnout fanoušci brazilského národního týmu. V dnešním ranním přípravném zápase proti Kataru se totiž zranila největší hvězda kanárků útočník Neymar. Díky tomu tak přijde o možnost zúčastnit se blížícího se turnaje Copa América před domácím publikem.

Na Neymara se to v poslední době jenom valí. Jarní část soutěže promarodil, pronásledovaly ho problémy disciplinárního charakteru, kdy byl suspendován jak v Lize mistrů tak i v Ligue 1, před pár dny vyšlo najevo obvinění z údajného znásilnění a dnes se potvrdilo, že nebude hrát ani prestižní jihoamerické mistrovství Copu Américu, které se uskuteční právě na brazilské půdě.

Důvodem je zranění kotníku, které utrpěl v přípravném zápase proti Kataru. Ten Brazílie sice vyhrála 2:0, ale Neymar se v zápase ukázal jen na dvacet minut. Tak dlouho na trávníku vydržel poté, co ho pár okamžiků předtím při snaze o odebrání míče zasáhla kopačka katarského fotbalisty Assima Madiba.

Neymar opouštěl stadión s ortézou o berlích a bylo jasné, že vytoužený turnaj, na němž chtěl Brazilce dovést po 12leté odmlce k titulu, určitě vynechá.

Podle brazilské federace CBF má Neymar lehce natržené vazy v kotníku a nestihne se tak dát do začátku turnaje do pořádku. Pro Kanárky začíná turnaj 15. června zápasem proti Bolívii.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Mistr skleněnka Smajlík 3

BlueFor16years
Waldas - 06.06. Odpovědět

Sak len zle dostupil, simluant jeden toto je karma sa mu to vypomstilo !

Waldas
Wazz - 06.06. Odpovědět

ségra má zas narozeniny? Smajlík 3

Wazz

Ako zistíš, že Neymar sa pri faule naozaj zranil? Urobí iba jeden kotúľ...

Princ z Paríža
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články