Zpět na » Ostatní » Tentokrát to nevyšlo, Neymar dostal kartu za filmování

Ostatní - Tentokrát to nevyšlo, Neymar dostal kartu za filmování

Tentokrát to nevyšlo, Neymar dostal kartu za filmování © The Peninsula Qatar - Neymar

1

12.09. - VIDEO Brazílie v noci hrála poblíž Washingtonu přípravný zápas se Salvadorem. Svého soupeře porazila 5:0, Neymar vstřelil první branku a další góly pro spoluhráče připravil. Do statistik si připsal také žlutou kartu, kterou viděl za nafilmovaný pád.

Brazílie svého soupeře jednoznačně přehrála. Vyhrála na střely na branku 13:0, na góly pak 5:0. Výborný duel odehrála hvězda brazilského výběru Neymar, který jednak otevřel proměněnou penaltou ve čtvrté minutě gólový účet utkání, ale také dostal hodně zbytečnou žlutou kartu.

Krátce před koncem prvního poločasu, kdy Brazílie jasně dominovala a vedla 3:0, přišla žlutá karta. Neymar se pokoušel dostat do pokutového území, míč si ale příliš předkopl a věděl, že vystřelit nedokáže. Dostal se do kontaktu se soupeřem a výrazně přihrál pád. To neuniklo pozornosti hlavního sudího. Marrufo jednak pokutový kop pochopitelně nenařídil, navíc Neymar dostal za divadelní představení žluté varování. Slavný Brazilec dal vzpomenout na své herecké etudy z jednoho ze zápasů na letošním světovém šampionátu.