Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Necid neřeší přestupové spekulace, mrzí ho zbytečná červená karta

Ostatní - Necid neřeší přestupové spekulace, mrzí ho zbytečná červená karta

Necid neřeší přestupové spekulace, mrzí ho zbytečná červená karta © zimbio.com - Tomáš Necid

0

Líbilo se

13.11. - Fotbalový útočník Tomáš Necid neřeší spekulace o možném zimním přestupu do některého z velkých evropských klubů. Soustředí se jen na současné angažmá v nizozemském Zwolle a vše nechává na agentovi Jiřím Müllerovi a klubu CSKA Moskva, kde má až do léta smlouvu.

V médiích se spekuluje o tom, že o Necida mají zájem Ajax Amsterodam, Feyenoord Rotterdam či Dortmund, ale odchovanec Slavie se tím vůbec nezabývá. "Já to neprožívám. Nevím, co bude v zimě či v létě, může se stát cokoli. To je otázka spíše na manažera a CSKA. Já jsem spokojený ve Zwolle, konečně pravidelně hraju. Uvidíme, co bude v zimě. Je hodně variant," řekl Necid novinářům na dnešním setkání.

Neví ani, jaké s ním má záměry CSKA Moskva. Zda si ho v zimě stáhne, prodá, nebo ho nechá dál ve Zwolle. "S CSKA nejsem vůbec v kontaktu, možná můj agent. Já to neřeším, to není moje věc. Moje role je být na hřišti a dávat góly. Na to se soustředím," prohlásil Necid.

A zatím se mu to i daří: v této sezoně nastřílel za Zwolle už pět branek a je nejlepším střelcem týmu. "Jsem ve Zwolle spokojený, líbí se mi tam, daří se mi. Je to taková vesnice ve srovnání s Prahou a Moskvou. Je tam pohoda, jezdím na kole, dvě minuty na trénink, tři minuty do města, máme dobrou partu. Jsem opravdu spokojený," naznačil, že by se nebránil setrvání ve Zwolle minimálně do konce sezony.

Gólově se prosadil i v sobotním utkání s Groningenem a zpečetil výhru 2:0. Deset minut před koncem však dostal červenou kartu. "Bylo to za údajnou hlavičku. Předcházel tomu můj čistý skluz, pak jsme s protihráčem koukali, on byl o hlavu menší, já jsem mu dal hlavu na čelo a zatlačil, nebyl tam žádný úder. Rozhodčí mi ale dal červenou, většinou za tohle bývá žlutá. Ani nevím, co se stalo, protože jsem většinou nekonfliktní," popisoval Necid.

Připustil, že z pohledu rozhodčího to mohlo vypadat jako úder hlavou. "Na hřišti jsem si myslel, že je to přísné, ale když jsem se na to díval ze záznamu, tak to respektuji. Z jedné kamery to vypadalo, jako že jsem ho trefil, z druhé už to tak hrozně nevypadalo. Já ho netrefil, protože kdyby jo, tak ho odvezli do nemocnice," doplnil pětadvacetiletý útočník.

Od disciplinární komise následně dostal zákaz startu ve dvou zápasech, což prý bere. "V klubu mi říkali, že dostanu minimálně tři zápasy, takže dva je ještě dobrý trest. Vím, že takové věci by se neměly stávat," dodal.

Z jeho incidentu si prý dělal legraci i trenér národního týmu Pavel Vrba. "Vzal to s humorem. Když jsem přijel na sraz, tak se mi díval na čelo, jestli tam nemám nějaký šrám," prozradil Necid.

Střeleckou formu by chtěl zúročit i v reprezentaci v nedělním utkání s Islandem. "Já se osobně na to těším moc. Hraje se o první místo, nepřijede lehký soupeř, i když se to může zdát. Uvidíme, co trenér vymyslí, jestli dostanu šanci. Musíme hrát rychlý fotbal, budeme asi tvořit hru, což by nám mohlo vyhovovat. Podle jména bychom měli být favorit, ale uvidíme, jak to bude vypadat na hřišti," dodal Necid.

Kam dál?

Redakce / ČTK

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články