Zpět na » Francie: Ligue 1 » Aston Villa padla. Teď je Thierry Henry velmi blízko angažmá v Monaku, zejména po konci Jardima

Francie: Ligue 1 - Aston Villa padla. Teď je Thierry Henry velmi blízko angažmá v Monaku, zejména po konci Jardima

Aston Villa padla. Teď je Thierry Henry velmi blízko angažmá v Monaku, zejména po konci Jardima © skysports.com, fotbalportal.cz - Thierry Henry

3

Líbilo se

11.10. - Během čtvrtka byl z funkce hlavního trenéra Monaka odvolán Portugalec Leonardo Jardim. Knížecí klub se potácí na začátku této sezóny v krizi. Nachází se až na osmnáctém místě ligové tabulky Ligue 1. Jardim skončil po čtyřech letech. Loni slavil francouzský titul. Nahradit by jej měl Thierry Henry, který je hlavním favoritem na uvolněné místo.

Leonardo Jardim vyhrál s Monakem pouze jednou z úvodních devíti zápasů. Přitom tento Portugalec v sezóně 2016/2017 dovedl Monako k titulu. Také si v onom ročníku zahrálo Monako semifinále Ligy mistrů. Překonal i bohaté Paris Saint-Germain. Kvůli nedobrým výsledkům byl Jardim ve čtvrtek odvolán.

Kdo bude jeho nástupcem? Nejhlasitěji se mluví o Thierrym Henrym. Ten chová k tomuto klubu silné pouto. Právě tady se poprvé ukázal světu a začal svou profesionální kariéru.

Thierry Henry je asistentem u belgické reprezentace, kde pomáhá hlavnímu kouči Robertu Martínezovi. Společně dovedli tým na mistrovství světa k bronzovým medailím.

Bývalý reprezentant Francie a legenda Arsenalu jistě ještě zůstane ve Švýcarsku s národním týmem Belgie, který se nyní chystá na utkání v rámci Ligy národů.

Henry vedl rozhovory s vedením Aston Villy. Ale novým manažerem Villans se nakonec stal Dean Smith.

Kam dál?

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
tevst - 13.10. Odpovědět

tenisy - kurzové sázení, velmi spolehlivé informace
http://bentres.blogspot.cz/

tevst
Panyny - 11.10. Odpovědět

Monako po tom vstupu nevím nevím jestli bude ideální začátek ale bude doma takže to tak špatný nebude. Snad bude úspěšnější než Nevill.

Panyny
Wazz - 12.10. Odpovědět

to by nebyl fanda bindipperů aby si u článku o Henrym a Monacu nevzal do rypáku cokoliv spojenýho s United...zde konkrétně Gary Neville(příště se aspoň to jeho jméno pokus nedojebat když už se do něj sereš) Smajlík 3 Smajlík 3

Wazz
Reklama
Reklama
Nejnovější články