Zpět na » Francie: Ligue 1 » Balotellimu se v Nice daří, gólem opět pomohl k výhře

Francie: Ligue 1 - Balotellimu se v Nice daří, gólem opět pomohl k výhře

Balotellimu se v Nice daří, gólem opět pomohl k výhře © skysports.com - Mario Balotelli

0

31.10. - Fotbalisté Nice porazili v 11. kole francouzské ligy Nantes 4:1. Zaznamenali šesté vítězství v řadě a nadále zůstávají jediným neporaženým týmem soutěže. Tabulku vedou o šest bodů před druhým Monakem, které v sobotu zaváhalo a remizovalo 1:1 se St. Étienne. O góly do sítě Nantes se postarali dvakrát Wylan Cyprien, Mario Balotelli a Alassane Pléa.

Právě Balotelli byl výraznou postavou dalšího úspěchu nečekaného ligového lídra. Svým průnikem do vápna v 9. minutě na sebe navázal obranu soupeře a umožnil snadný finiš Cyprienovi. Sám si pak v 29. minutě naběhl na dlouhý pas za obranu a střelou ke vzdálenější tyči se postaral o vítězný gól.

Pro Balotelliho, jenž se do sestavy vrátil po dvoutýdenní absenci kvůli zranění, to byl už šestý ligový zásah v pěti zápasech. Nejlepším střelcem Nice ale zůstává díky celkově sedmému gólu z 60. minuty jeho kolega Pléa. Druhou branku v zápase a celkově třetí v sezoně si následně připsal Cyprien. Za hosty se už předtím prosadil ve 47. minutě Emiliano Sala.