Nepřihlášen

Nepřihlášen

Zpět na » 1. Bundesliga » Wilfred Ndidi by mohl být vysněnou šestkou Bayernu

Wilfred Ndidi by mohl být vysněnou šestkou Bayernu

Wilfred Ndidi by mohl být vysněnou šestkou Bayernu © iconsport.photo - Wilfred Ndidi oslavuje svůj gól v zápase Carabao Cupu

0

Líbilo se

26.08. - Bayern Mnichov má skvělé přestupové období. Koupili útočníka světové třídy Harryho Kanea, nahradili Lucase Hernándeze Kim-Min Jaem, Marcela Sabitzera Konradem Laimerem, koupili nadějného brankáře a čistě utratit pouze 50 milionů eur. Stále se ale řeší pozice defenzivní šestky. Tu by mohl zaplnit 26letý Wiled Ndidi z Leicesteru City.

Zbývá stále ještě 6, resp. 5 dní do konce letního "přestupáku". Stále dost času na to, aby se aspoň pokusili o podepsání Ndidiho. Mělo by jít spíš o půjčku. Jestli bude zahrnuta možnost koupě zatím není jisté. Stal by se jedinou defenzivní šestkou, o kterou trenér FCB Thomas Tuchel tak stál. Oba dva se navzájem uznávají a Ndidi se k Tuchelovi už málem přesunul, akorát že tehdy byl trenérem PSG.

Šéfové Bayernu nechtějí utratit další peníze, a porto bude ve hře spíš hostování. Je ale jeden problém: Nigerijcovi zbývá jeden rok na jeho smlouvě a Leicester ho za takových podmínek na půjčku nepustí. Ndidi by ale mohl prodloužit kontrakt o jeden rok a tím pádem usnadnit vyjednávání mezi kluby.

Pozice "Holding Six" by tímhle mohla být vyřešena, ale co jiné? Třeba po odchodu Benjamina Pavarda bude chybět pravý obránce. Z vlastních řad by ho mohli nahradit buď Konradem Laimerem nebo Joshuou Kimmichem. Přijít by také mohl Lutsharel Geertruida z Feyenoordu. Otazník také visí nad budoucností Ryana Gravenberche, který je spojován s týmy Premier League, převážně Liverpoolem, ale vše je jen v rovině spekulací.

David Janák / kicker.de, fotbalportal.cz

Nejnovější články