Zpět na » 1. Bundesliga » Dortmund potvrdil jednání s Haalandovým agentem. Svého střelce prodávat nechce

1. Bundesliga - Dortmund potvrdil jednání s Haalandovým agentem. Svého střelce prodávat nechce

Dortmund potvrdil jednání s Haalandovým agentem. Svého střelce prodávat nechce © BVB Watch - Hledá Mino Raiola svému klientovi nové působiště?

0

Líbilo se

02.04. - V podstatě každý den se kolem Erlinga Haaland rozhoří nové přestupové spekulace. Jeden z nejtalentovanějších útočníků vůbec střílí ve dvaceti let doslova gól za gólem a není divu, že po něm prahnou snad veškeré zámožné velkokluby. Nejnepříjemnější musí nastálá situace být pro funkcionáře Borussie Dortmund, kteří musí odrážet nepříjemné otázky médií. Prodávat se však dle vestfálského klubu za žádných podmínek nebude.

Pyrenejským poloostrovem včera otřásly zprávy, které tvrdily, že ve čtvrtek do Barcelony zavítal Haalandův otec Alf-Inge, někdejší profesionální fotbalista a norský reprezentant, společně se synovým agentem Minem Raiolou. Měli údajně dojednanou schůzku se zástupcem nově zvoleného prezidenta tamního klubu Joana Laporty.

„S Raiolou jsem sám ve středu mluvil. Jasně jsem mu vysvětlil náš záměr Erlinga ještě hodně dlouho udržet," předložil svůj pohled na věc sportovní ředitel BVB Michael Zorc. Navázal tak na sérii rozhovorů, ve kterých prozradil, že druhý největší německý mančaft počítá s rodákem z Leedsu na několik dalších sezón.

Díky výhodné výstupní klauzuli stál Haaland Dortmund loni v lednu pouze jen příjemných 20 miliónů euro. Raketovým nástupem do života v bundeslize okamžitě přilákal ještě movitější hybatele na evropském fotbalovém poli.

Ohledně střelce 49 gólů ve stejném počtu soutěžních zápasů za celek ze Signal Iduna Parku se mluví zejména o zájmu z ostrovů, kde mají potřebné finanční prostředky snad pouze Manchester City, United a Chelsea. Šušká se rovněž o Realu Madrid a paradoxně nejméně se spojuje Haaland s Barcelonou, kde měli mít jeho zástupci tento týden jednání.

Vojt?ch Olšr / fotbalportal.cz, goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články