Zpět na » 1. Bundesliga » Anglická média už Tottenhamu vyhlédla náhradu za Mourinha

1. Bundesliga - Anglická média už Tottenhamu vyhlédla náhradu za Mourinha

Anglická média už Tottenhamu vyhlédla náhradu za Mourinha © The Irish Sun - Byl by Nagelsmann schopen v tak nízkém věku ukočírovat Spurs?

0

Líbilo se

23.02. - Na Tottenham Hotspur Stadium jsme v první čtvrtině sezóny sledovali takřka Mourinho mánii, kouzlo portugalského kouče však, zdá se, z anglické metropole pomalu vyprchává. V kabině se už dle ostrovních zdrojů najde vícero nespokojených hráčů, které krom výrazného poklesu formy trápí trenérské metody The Special One.

José Mourinho přebral Spurs na podzim 2019, kdy zdědil mužstvo po dlouholeté tváři klubu Mauriciu Pochettinovi. S týmem mezitím ušel pořádný kus cesty, procpal jej přes kvalifikaci do základní skupiny Evropské ligy a po úvodních deseti ligových kolech dokonce také na první místo v Premier League.

Nejen kvůli zraněním klíčového hráče a nejlepšího střelce Harryho Kana ale nastal značný propad. Kohouti jsou na ligovém poli až devátí, což společně se stížnostmi v kabině dělá Mourinhovu pozici násobně křehčí než předtím. Severolondýnský boss Daniel Levy dokonce už prý identifikoval alternativu.

Má jí podle všeho být Julian Nagelsmann, trenér RB Lipsko. 33letý expert patří mezi jednoznačně nejtalentovanější borce v oboru, na lavičce Hoffenheimu začínal jako hlavní kouč v roce 2016. Kvality prokazuje i po přesunu k ostřeji sledovanému Lipsku, které vloni dovedl do semifinále Ligy mistrů.

Ačkoliv by se možná některým fanouškům Tottenhamu okamžitá výměna zamlouvala, těžko říci, jak se situace skutečně má. Přeci jen se stále bavíme o pouhé spekulaci, navíc Nagelsmann si oproti Mourinhovi nechává daleko více času na programovější práci. Svést jej tedy z klubu, kam přišel v létě 2019 a kde má platnou smlouvu ještě na dva roky, tedy rozhodně nebude nic snadného.

Vojt?ch Olšr / fotbalportal.cz, telegraph.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

from hero to zero. v říjnu porazili CFC, vyhráli na Old Trafford 6:1, přišel Bale a mluvilo se o nejlepší útočné trojce světa, titulu atp.....říkal jsem, dočkejte času. za pár dní hráli s WHU a vedli 2:0, myslím. od té doby je směr sestupný

ovmartin23
Wazz - 24.02. Odpovědět

Smajlík 3 Smajlík 3 a specialist in failure

Wazz
Kuzma - 23.02. Odpovědět

Mou je už za zenitem ... A je ego si jede to své Smajlík 2

Kuzma
Reklama
Reklama
Nejnovější články