Zpět na » 1. Bundesliga » Bayer Leverkusen získal posilu z Manchesteru United

1. Bundesliga - Bayer Leverkusen získal posilu z Manchesteru United

Bayer Leverkusen získal posilu z Manchesteru United © newsbreak.com -

1

Líbilo se

14.01. - Prosadit se ve velkoklubu jako je Manchester United je těžký úkol, zvlášť pro mladé talenty. Jediným východiskem se pro hráče v mnoha případech stává odchod do týmu, kde mohou nastupovat pravidelně a získat zápasovou praxi. Týká se to i nizozemského obránce Fosua-Mensaha, který přestoupil z Manchesteru United do Bayeru Leverkusen.

Třiadvacetiletý pravý obránce podepsal s účastníkem německé Bundesligy kontrakt do 30. června 2024.

Německý klub zaplatil Manchesteru 1,7 milionu eur, což je o zhruba 1,3 milionu více, než když ho v roce 2014 koupili Red Devils z akademie Ajaxu Amsterdam.

Fosu-Mensah však toho za Manchester moc neodehrál.

Debut za A-tým si odbyl v únoru 2016 pod Louisem van Gaalem v utkání proti Arsenalu, ale 30 zápasů s bilancí 1 asistence je za 4 sezony opravdu mizerná statistika.

Nizozemec byl totiž během svého působení v Manchesteru poslán na dvě hostování. Nejprve v ročníku 2017/18 do Crystal Palace, následující ročník do Fulhamu. Nyní by se měl trvale usadit v Německu.

Příchod rodáka z Amsterdamu by měl Bayeru pomoci vyřešit problémy na pravé straně obrany. Santiago Arias a Lars Bender jsou totiž na listině dlouhodobě zraněných hráčů.

Fosu-Mensah

Gabriela Průšová / bbc.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články