Zpět na » 1. Bundesliga » V Bayernu jsem spokojený, reagoval na spekulace o přesunu do Manchesteru Coman

1. Bundesliga - V Bayernu jsem spokojený, reagoval na spekulace o přesunu do Manchesteru Coman

V Bayernu jsem spokojený, reagoval na spekulace o přesunu do Manchesteru Coman © Bleacher Report - Blízká budoucnost Kingsleyho Comana zřejmě leží v Mnichově

1

Líbilo se

06.01. - Zejména přes léto neměl Kingsley Coman místo v kádru Bayernu Mnichov vůbec jisté. Už tehdy se proto začaly množit zprávy o jeho možném odchodu jinam, ze všeho nejvíce se přitom skloňovaly názvy obou velkých klubů z Manchesteru, tedy City a United. Závěr loňského ročníku a start toho aktuálního ovšem Francouze vystřelily mezi opory Bavorů.

Anglický bulvár si sice stále nedal pokoj, pravdou ale je, že Coman ani jeho zaměstnavatel momentálně po prodeji zdaleka netouží. 24leté křídlo dokázalo uhájit svůj plac před dalším rychlíkem Leroyem Saném, který k bundesligovému hegemonovi přestoupil v červenci za 45 miliónů euro z Manchesteru City. Právě celek sídlící na Etihad Stadium měl mít vytipovaného Comana jako náhradu, tento krok však arabští šejci nakonec nezrealizovali.

„Je fajn vědět, že se o mě zajímají i jiné týmy. Dodává mi to sebevědomí," promluvil autor vítězné branky z posledního finále Ligy mistrů pro SportBild. „Ale tady mám smlouvu do roku 2023, myslím pouze a jenom na Bayern. Jsem zcela spokojený."

Mírnou nervozitu po příchodu Saného však Coman přiznal: „Měl jsem pocit, že bych možná nemusel hrát tak často. Ve 24 letech fotbalista zkrátka musí pravidelně nastupovat. Naštěstí se mé obavy nestaly skutečností."

Leroy má velkou kvalitu. Hrajeme trochu rozdílně než City, musíme to něj zaintegrovat naše DNA. Na kraje zálohy jsme tady čtyři hráči. Ačkoliv jsme kolegové, každý samozřejmě chce hrát co nejvíce. Já jsem teď v dobré formě, ale karty se mohou brzy obrátit a budou hrát Leroy, Serge (Gnabry) nebo Douglas (Costa)," pochválil svou konkurenci pařížský rodák, jenž má zatím letos na svědomí dva góly a sedm asistencí v probíhající ligové sezóně.

Vojt?ch Olšr / fotbalportal.cz, goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
DeviI - 06.01. Odpovědět

Na tomto postu máme přetlak....

DeviI
Kuzma - 06.01. Odpovědět

Zbytečný a neaktuální článek ... prostě není už asi o čem psát Smajlík 11

Kuzma
Reklama
Reklama
Nejnovější články