Zpět na » 1. Bundesliga » Agent Raiola označil spekulace o přestupu Haalanda do Barcelony za fake news

1. Bundesliga - Agent Raiola označil spekulace o přestupu Haalanda do Barcelony za fake news

Agent Raiola označil spekulace o přestupu Haalanda do Barcelony za fake news © BVB Watch - Mino Raiola chrání svého klienta před údajně nepravdivými informacemi

1

Líbilo se

01.01. - Ožehavým tématem je momentálně v Katalánsku volba nového klubového předsednictva pro FC Barcelonu. Všichni z kandidátů se samozřejmě už nyní snaží skrze odvážné výroky a sliby fanouškům do médií získat oproti zbytku výhodu. Emili Rousaud kupříkladu hovořil o předběžné domluvě na příchodu hvězdného Erlinga Haalanda, tuto informaci ovšem nyní jednoznačně popřel fotbalistův zástupce Mino Raiola.

Rousaud konkrétně prohlásil, že jeho připravovaný viceprezident Josep Maria Minguella uzavřel s norským forvardem slovní dohodu a jeho koupě už by pak byla v případě úspěšných voleb 24. ledna pouze otázkou financí. Samotný Minguella se k věci stavěl poněkud střídměji, když v rozhovorech mluvil o tom, že by vzhledem k mediálnímu tlaku raději přímo nezmiňoval jméno daného hráče.

Haalandem by nepohrdnul snad žádný evropský velkoklub, odchod dvacetiletého snajpra z Borussie Dortmund, kde momentálně působí, ale má několik háčků. Do Německa přišel Haaland ze Salcburku teprve v lednu a sám zatím změnu dresu neplánuje, natožpak aby BVB vůbec zvažovalo jeho prodej.

Údajnou neoficiální úmluvu mezi Haalandem a Minguellou nyní popřel také Mino Raiola, agent střelce deseti bundesligových gólů v letošní sezóně. Fake news! Nikdy jsem s žádným kandidátem na post prezidenta Barcelony ohledně Haalanda nemluvil a ani nebudu. Až jej v lednu zvolí, tak ať mi zavolá," svěřila se kontroverzní postava světové kopané pro německý Sport1.

Pravdivost výroků dua Rousaud, Minguella lze zpochybnit i z jiných důvodů. Oproti Victoru Fontovi či Joanu Laportovi totiž rozhodně neplatí za favority voleb a podobnými výstřely do tmy se možná snaží jen upoutat pozornost. Rousaud už se během uplynulých týdnů odvážně zmínil, že nechá Camp Nou přejmenovat po Lionelu Messim a v roce 2022 přivede zadarmo zpátky Neymara, kterému končí smlouva s PSG.

Vojt?ch Olšr / fotbalportal.cz, 90min.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

větší kurvu si jako agenta už fakt vybrat nemohl...doufám že se bude držet co nejdál od United a Pogba brzo s ním...všichni co je tenhle kripl zastupuje jsou svým způsobem toxičtí hráči do kabiny i když to tak možná na první pohled nevypadá...Raiola je umí vapláchnout dle potřeby..takže klidně ať si Erling přestoupí kam chce..rozumný trenér by si hráče co má za agenta tohle hovno do týmu nikdy nevzal..

MUFC_RedArmy
Reklama
Reklama
Nejnovější články