Zpět na » 1. Bundesliga » O záložníka Gladbachu se strhne boj. V řadě stojí City, Bayern i Atlético

1. Bundesliga - O záložníka Gladbachu se strhne boj. V řadě stojí City, Bayern i Atlético

O záložníka Gladbachu se strhne boj. V řadě stojí City, Bayern i Atlético © 90min.com - Je Denis Zakaria budoucí hvězdou?

2

Líbilo se

19.11. - Brzké stěhování na věhlasnější adresu možná čeká Denise Zakariu. Ten upoutal svými výkony v dresu Borussie Mönchengladbach, která teď, minimálně dle nejnovějších spekulací, očekává lukrativní nabídky na přestup svého klenotu. Zájem má mít německý hegemon Bayern Mnichov i zahraniční velkokluby.

Stále teprve 23letý středopolař zažil během posledních sezón raketový vzestup. Jakožto enormní talent švýcarského Servette FC zvolil postupnou cestu na vrchol přes Young Boys Bern a nyní Mönchengladbach, kam přesídlil v roce 2017 za 12 miliónů euro.

Nyní jsou ve hře podstatně větší peníze. Tržní hodnota 28násobného reprezentanta země helvetského kříže vystoupala nejen zásluhou necelé stovky bundesligových startů na astronomických 40 miliónů evropské měny. Co by ovšem mohlo potenciálním kupcům hrát do karet, je to, že Zakaria má platnou smlouvu jen na tento a následující ročník, poté mu končí. Jeho reálnou hodnotu tudíž díky tomuto faktu můžeme považovat za o něco nižší.

A kdo se vlastně má o služby 190 centimetrů vysokého záložníka ucházet? Vedoucími týmy v jednáních údajně jsou Bayern Mnichov s Manchesterem City. Zástupci těchto gigantů se podle serveru Calcio Mercato už štelují k pomyslnému závodu o Zakariu.

Naopak zdroj CaughtOffside upozorňuje na černého koně jednání. Tím by mělo být Atlético Madrid. Atleti už sice přivedli jako náhradu za Thomase Parteye Geoffreyho Kondogbiu a skrze hostování Lucase Torreiru, na pozici v srdci celého týmu by si však přáli přivést i dlouhodobější alternativu.

Vojt?ch Olšr / onefootball.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Takhle asi vypadá vládce hoven Smajlík 2 https://navratdoreality.cz/sportovni-zpravy-v-ghane-12320.html

Rudejdablik
Kuzma - 20.11. Odpovědět

To mu ještě fandíš ! Smajlík 3

Kuzma

Horší to snad už být nemůže

Rudejdablik
Reklama
Reklama
Nejnovější články