Zpět na » 1. Bundesliga » Hansi Flick byl správnou volbou, vzkázal vedení Bayernu Wenger

1. Bundesliga - Hansi Flick byl správnou volbou, vzkázal vedení Bayernu Wenger

Hansi Flick byl správnou volbou, vzkázal vedení Bayernu Wenger © Bundesliga.com - Arsène Wenger má pro Flicka jen slova chvály

0

Líbilo se

22.10. - Fanoušci Bayernu Mnichov jsou na vítězná tažení domácími soutěžemi zvyklí, takovou jízdu, jakou odstartoval příchod kouče Hanse-Dietera Flicka, ovšem nečekal snad nikdo. Bavorský mančaft pod jeho vedením prohrál pouhopouhé tři zápasy z celkového počtu 44. Trenérský um 55letého Němce pochválil také expert na slovo vzatý Arsaegrave;ne Wenger.

Na rozdíl od Wengera, který si za mnohá léta na té nejvyšší úrovni získal značné renomé, byl Flick původně dosazen na svou současnou pozici jen jako dočasná náhrada neúspěšného předchůdce Nika Kovače. Bývalý záložník Bayernu se ale příležitosti náležitě chopil a zanedlouho šéfy z Allianz Areny přesvědčil k tomu, aby mu nabídli plnohodnotný kontrakt.

Flick, jenž dosud působil jako hlavní kouč pouze ve službách Hoffenheimu a to ještě v nevalné době, kdy tento tým hrál nižší soutěže, dokázal napravit nepovedený začátek sezóny a završil koronavirový ročník vítězstvím v Bundeslize, DFB Pokalu i Lize mistrů.

Myslím si, že Bayern udělal správné rozhodnutí, když mu dal důvěru. Počíná si opravdu skvěle. Udělal množství povedených rozhodnutí a jeho tým hraje velmi, velmi dobře. V tuto chvíli se jedná o nejlepší mužstvo v Evropě," nechal Wenger průchod svým myšlenkám pro německý deník Bild.

Zatímco francouzský stratég už se angažuje jen na funkcionářských postech ve FIFA, Flick toho má ve fotbalové branži ještě spoustu před sebou. Pouze ze svých aktuálních svěřenců ještě může vyždímat množství potenciálu, který potvrdili mimo jiné včera při drtivém vítězství 4:0 nad Atlétikem Madrid v Lize mistrů.

Vojt?ch Olšr / getfootballnewsgermany.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Ono se to tvrdi uz odpradavna-nemecky tym potrebuje nemeckeho kouce a nem.disciplinu.Vyjimky ovsem jsou.Ale to pravidlo-nem.sef pro nem.produkt plati porad Smajlík 1

tomogara
Reklama
Reklama
Nejnovější články