Zpět na » 1. Bundesliga » Bayern tlačí na příchod amerického supertalentu, Barceloně k jeho zisku chybí finance

1. Bundesliga - Bayern tlačí na příchod amerického supertalentu, Barceloně k jeho zisku chybí finance

Bayern tlačí na příchod amerického supertalentu, Barceloně k jeho zisku chybí finance © 90min.com - Klubový dres už pomalu převléká Sergiño Dest

1

Líbilo se

18.09. - S kádrem úřadujícího vítěze Ligy mistrů přes přestupní období obyčejně příliš manipulovat nemusíte, posila na post pravého beka už byla ale v Mnichově dlouhodobě avizována. Bavorský gigant se momentálně soustředí na předem vytipovaného Sergiña Desta z Ajaxu Amsterdam, možná jednoho z nejnadanějších reprezentantů USA vůbec.

Vícero německých zdrojů, a mimo nich také například dobře informovaný novinář Sky Sports Fabrizio Romano, uvádí, že dohoda mezi oběma velkokluby už se pomalu rýsuje. Zástupci vítěze uplynulých osmi bundesligových ročníků už dokonce osobně zavítali do Nizozemska, doladit totiž zbývá peněžitý obnos, který má putovat Ajaxu.

Prvotní požadavek stávajícího chlebodárce rodáka z Almere s pasem USA stál na 25 miliónech euro, což se hrubě neshodovalo s přístupem Bayernu. Ten dle spekulací vyložil na stůl „jen" 15 miliónů. Vyjednávání jsou ovšem i nadále v plném proudu a zájmy kupce s prodejcem by se mohly zanedlouho shodnout.

Stávající dvojice Kimmich, Pavard možná dostane na post pravého beka nového kolegu

Na záda však celku z Allianz Areny dýchá třetí megaznačka do party. Barcelona vidí v Destovi vhodné okysličení pro své vlastní mužstvo, aby si ale mohla devatenáctiletého krajního obránce dovolit, musí nejdříve obdržet potřebnou finanční injekci. Ta by v dohledné době měla přijít skrze odchod dalšího zadáka Nélsona Semeda.

Aktuálně ale lze předpovídat, že Bayern značný náskok přetaví v úspěšný transfer. Tým kouče Hanse-Dietera Flicka už byl během uplynulých týdnů spojován se jmény jako Hector Bellerín či právě zmiňovaným Semedem, na inkriminovanou pozici se tedy evidentně snaží najít odpovídající konkurenci pro Benjamina Pavarda. S Joshuou Kimmichem, který je rovněž odkojený jako pravý kraj defenzivní linie, už se totiž počítá spíše do středu pole.

Vojt?ch Olšr / fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
balmain - 20.09. Odpovědět

a co na to vladcevesmiru?

balmain

Barca by si mala hlavne dat dokopy platovu politiku pretoze to je asi top tym v Europe kde preplacaju niekolkonasobne hracov Smajlík 2

martyy_98
Reklama
Reklama
Nejnovější články