Zpět na » 1. Bundesliga » Počkejte a uvidíte, odpověděl Sancho na dotaz ohledně svého přestupu

1. Bundesliga - Počkejte a uvidíte, odpověděl Sancho na dotaz ohledně svého přestupu

Počkejte a uvidíte, odpověděl Sancho na dotaz ohledně svého přestupu © 90min.com - Ukáže se Sancho ještě letos v novém dresu?

4

Líbilo se

19.07. - Jedna spekulace předhání druhou. Tak lze charakterizovat letní rozruch kolem Jadona Sancha. Jeden z nejtalentovanějších fotbalistů dneška se nachází v nezáviděníhodné pozici. Přestože sám si přeje odchod z Borussie Dortmund na ještě věhlasnější adresu, jeho stávající zaměstnavatel nechce o podobných úskocích ani slyšet. Londýnský rodák tedy před začátkem příští sezóny nemá žádné jistoty.

Začátkem jara byli tři vedoucí koně jasně daní. Chelsea, Manchester United a Liverpool, ti všichni se měli pokoušet zlákat 20letého křídelníka právě do svého kádru. Jeho angažování zvažoval rovněž Real Madrid či Manchester City, ve kterém odchovanec Watfordu před stěhováním do Německa hrával. Nejotrlejší ovšem byli Rudí ďáblové, již se nehodlají Sanchovy koupě vzdát.

Stěžejním bodem vyjednávání je pochopitelně přestupní částka. Tu BVB rozhodně nemíní zbytečně snižovat, ze svého nejblyštivějšího diamantu přeci jen chce vytěžit co nejvíce. Minimální výkupní sumu prý Dortmund nastavil na 110 miliónů eur. A takové peníze se skutečně během ekonomické krize neutrácejí snadno.

Nevím, co bych k tomu měl říci," řekl Sancho na téma možné změny působiště pro magazín World Soccer. „Je pro mě těžké nyní předpovídat budoucnost. Jeden nikdy neví, jak se mohou věci vyvrbit. Takže musíme počkat a uvidíme."

Že by Jadon tajil blížící se přestup? To nám ukáže až čas, 180 centimetrů vysoký fotbalista však už dle svého úsudkupřerostl Signal Iduna Park. Zatímco hráči jako Haaland, Brandt nebo Thorgan Hazard mají v plánu konečněpřetavit BVB ve velkoklub se vším všudy, Sancho se vidí jinde. Zda se jedná o správné rozhodnutí můžeme soudit jen stěží, základem ovšem z Jadonova pohledu je, aby se vůbec nějaký přesun uskutečnil.

Vojt?ch Olšr / onefootball.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články