Zpět na » 1. Bundesliga » Manchester United je ochoten si počkat na snížení Sanchovy ceny

1. Bundesliga - Manchester United je ochoten si počkat na snížení Sanchovy ceny

Manchester United je ochoten si počkat na snížení Sanchovy ceny © 90min.com - Jadon Sancho si zatím na přesun jinam musí počkat

6

Líbilo se

24.06. - Osud si pro hráče, kteří chtějí urgentně změnit svého stávajícího zaměstnavatele, připravil tvrdý oříšek. Zatímco prodejci v době ekonomické krize častokrát šponují ceny za hranici únosného, nakupující kluby se zdráhají poslat za vysněného fotbalistu astronomickou sumu. Kvůli finančním dohadům stagnuje i přestup Jadona Sancha, o něhož stojí především Manchester United.

Přednedávnem ujišťoval německá média, že chce s Borussií Dortmund zůstat ještě několik dlouhých sezón, rázem však svůj postoj přehodnotil. Anglický křídelník si stojí za stěhováním na věhlasnější adresu a to už během nadcházejícího přestupního termínu.

Najít zájemce o fotbalistu světových kvalit pochopitelně není nic obtížného. Největší obdivovatele má dvacetiletý rychlík na ostrovech, kde po něm pošilhávají Manchester United a Chelsea. Zahraniční zdroje ale na jaře informovaly také o vyjednávání s Realem Madrid.

Právě Red Devils, jak napsal The Mirror, nehodlají vyplatit BVB požadovanou částku 100 miliónů liber. Celek z Old Trafford má v plánu trpělivě sondovat vývoj situace a definitivní nabídku za bývalého hráče Manchesteru City případně uskutečnit až na konci léta.

O finanční nestabilitě nedávno mluvil také výkonný místopředseda klubu Ed Woodward, jehož rukama projdou veškeré výdaje na přestupovém trhu. Podle něj si musí v této věci United udržet realistický nadhled.

Spekulace o Sanchově odchodu přiživil víkendový duel Borussie s Lipskem, kdy se londýnský rodák neobjevil ani na lavičce náhradníků. Sportovní ředitel Die Schwarzgelben Michael Zorc ovšem před televizními kamerami prohlásil, že trenér Lucien Favre přistoupil k tomuto řešení čistě z důvodu fyzické náročnosti bundesligového programu.

Vojt?ch Olšr / mirror.co.uk, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

To jeste existuji lidi co se chlubi tim, ze fandi united?? Smajlík 5 Bejt jejich fanousek tak to radsi drzim v tajnosti Smajlík 3

BlueFor16years
Wazz - 24.06. Odpovědět

být fanda chelsea znamená, být píčusem od narození...gratuluji

Wazz
peeko83 - 24.06. Odpovědět

Bohužel udělat i v této době tak evidentně smysluplný obchod, neni nic pro Woodwarda Smajlík 2

peeko83
Wazz - 24.06. Odpovědět

bulvární sranec vyplozený evidentně zhrzeným fanouškem modré ústřice...

Wazz

Jen ať zase váhají, pitomci. To jsou neskutečí blbci, pak si budou drbat palici, jak to promarnili .... Smajlík 14

pavelprvni

...provinční klub před bankrotem united , nemá takovému hráči co nabídnout akorát by z něho udělali dalšího pogbu. Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2

TuffGong
Wazz - 24.06. Odpovědět

aktuálně mu nemáte nabídnou co vy ty trotle...pač už nemáte peníze... Smajlík 2 Smajlík 13

Wazz
Wazz - 24.06. Odpovědět

vzhledem k tomu že chelsea již nakoupila tak je ze hry...řekl bych že jinej klub už tolik peněz na jednoho hráče aktuálně nemá...možná Bayern ale ti o něj nemají zájem

Wazz
Reklama
Reklama
Nejnovější články