Zpět na » 1. Bundesliga » Nový trenér Bayernu Mnichov? Klub prý kontaktoval manažera Tottenhamu Mauricia Pochettina

1. Bundesliga - Nový trenér Bayernu Mnichov? Klub prý kontaktoval manažera Tottenhamu Mauricia Pochettina

Nový trenér Bayernu Mnichov? Klub prý kontaktoval manažera Tottenhamu Mauricia Pochettina © thesun.co.uk - Mauricio Pochettino

2

Líbilo se

17.03. - BULVÁRNÍK Bayern Mnichov momentálně vybírá trenéra, který tým v létě převezme po dočasném kouči Juppu Heynckesovi a podle slov bývalé hvězdy klubu Dietmara Hamanna je jedním z kandidátů i manažer Tottenhamu Hotspur Mauricio Pochettino, kterého již bavorský klub měl kontaktovat.

Jupp Heynckes se na podzim vrátil z důchodu, aby Bayern Mnichov do konce sezóny převzal po vyhozeném Carlu Ancelottim a bavorský velkoklub nejenže vrátil na první místo bundesligové tabulky, ale v současné době je jeho náskok na druhé Schalke 04 už neuvěřitelných 20 bodů.

Nicméně se očekává, že 72letý trenér navzdory úspěšného probuzení Bayernu v klubu nezůstane a po konci letošní sezóny se vrátí do důchodu, načež slavný německý celek přivede nového trenéra.

A podle slov Dietmara Hamanna by tímto mužem mohl být právě manažer Tottenhamu Mauricio Pochettino. „Vím, že byl Bayern v kontaktu s Pochettinem a že je jednou z možností,“ prozradil Hamann pro televizní stanici Sky.

„Podle někoho by měl být trenérem Bayernu Němec, což může být jeden z důležitých aspektů, ale ne jediný. Dokonce ani Pep Guardiola nebyl dokonalý. Je to o tom vybrat nejlepšího možného trenéra. A pro mě je tím mužem Pochettino.“

Pochettino se nedávno stal nejdéle sloužícím manažerem Tottenhamu v počtu zápasů v Premier League, když překonal legendárního Harryho Redknappa a v teprve v říjnu podepsal tento progresivní manažer v klubu novou smlouvu až do léta 2021.

Kam dál?

Více informací o Tottenham Hotspur naleznete zde.

Vít Sedlák / talksport.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články