Zpět na » 1. Bundesliga » Müller: Největší vliv na mě měl van Gaal, Ancelotti umí být pořádně nekompromisní

1. Bundesliga - Müller: Největší vliv na mě měl van Gaal, Ancelotti umí být pořádně nekompromisní

Müller: Největší vliv na mě měl van Gaal, Ancelotti umí být pořádně nekompromisní © thescore.com - Louis van Gaal a Thomas Müller

1

Líbilo se

26.10. - Thomas Müller přiznal, že největší vliv na jeho kariéru měl Louis van Gaal, bývalý trenér Bayernu či Manchesteru United. Spokojen je ovšem Němec i s přínosem Carla Ancelottiho. I když podle něj umí být italský lodivod pořádně tvrdý a nekompromisní.

V posledních letech nebyl Louis van Gaal příliš chválen, za vše může především jeho angažmá v Manchesteru United. Nyní ale jedna významná pochvala přišla, konkrétně od německého reprezentanta Thomase Müllera. Podle něj právě Nizozemec může za to, jakým je nyní Müller fotbalistou.

"Pokud mluvíme o největším vlivu, musím říci jméno van Gaal. On se mi hluboko zaryl do mého fotbalového vědomí. Debutoval jsem ještě než přišel, ale právě on na mě nejvíce spoléhal a neustále mě nasazoval," řekl Müller pro goal.com.

Výsledek obrázku pro muller van gaal
S Van Gaalem toho Thomas Müller prožil skutečně dost. (zdroj: goal.com)

"Pro hráče během aktivní kariéry je velmi těžké hovořit o trenérech, ať už bývalých či aktuálních. Je těžké říct, kdo byl pro vás nejlepším koučem. Ale já si myslím, že to byl právě van Gaal," uznal kvality nizozemského kormidelníka Müller.

A rozpovídal se i o nynějším kouči Bayernu Mnichov, Carlo Ancelottim. Ten dle hráče umí být velmi přísný a nekompromisní.

Výsledek obrázku pro muller ancelotti
A jaký vliv na něj bude mít Carlo Ancelotti? (zdroj: espnfc.com)

"Ancelotti umí být velmi nekompromisní a hlasitý, což je dobře, pokud týmu chybí šťáva a odhodlání. Myslím si, že na nás nekřičí bezdůvodně, ale jen tehdy, když jsou výsledky špatné," dodal na adresu italského trenéra Thomas Müller.

Kam dál?

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Luisik van Gaalu byl v Bayernu takovy tatik pro vsechny, nekdy hrace hlasite zpucoval,ale jinak byl sama sranda,uplny opak jeho angazma v MU,tam proste nemel prechazet,tam mu to nesedlo.Asi proto,ze se uchylil k jine taktice nez v Bayernu.Ale co mel delat?MU to nebyl rozjeta masina FCB ale zadrena masina United.No,drzim palce Mourkovi,at ho nepotka stejny osud a problemy jako LvG Smajlík 18

tomogara
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články