Zpět na » 1. Bundesliga » Pep Guardiola považuje angažmá v Bayernu Mnichov jako velkou zkušenost

1. Bundesliga - Pep Guardiola považuje angažmá v Bayernu Mnichov jako velkou zkušenost

Pep Guardiola považuje angažmá v Bayernu Mnichov jako velkou zkušenost © espnfc.com - Pep Guardiola

0

Líbilo se

23.05. - Trenér Pep Guardiola přiznal, že se mu jen těžce opouští trenérská lavice Bayernu Mnichov. Dále uved, že mu součástí hráči bavorského velkoklubu budou hodně chybět a sám považuje své angažmá v Allianz Aréně jako velkou osobní zkušenost. Guardiola odtrénoval své poslední utkání za Bayern Mnichov v sobotu večer, kdy ve finále DFB Pokal bavorský klub porazil na penalty Borussii Dortmund.

Tituly jsou jen čísla. Pokud se ptáte, zda jsem spokojený, tak ano. Byl to skvělý zážitek pracovat pro tento klub a hlavně s těmito hráči,“ řekl Guardiola.

Budu jim chybět. Pracoval jsem s nimi 24. hodin sedm dní v týdnu. Vždy jsem přemýšlel, jak z nich udělat lepší hráče a to mi bude hodně chybět.

Guardiolu na lavičce Bayernu Mnichov vystřídá Carlo Ancelotti a varoval italského kolegu, že pracovat v tomto klubu je velmi náročné a zároveň skvělé.

Vím, že teď fanoušci i klub prožívají euforii, protože jsme vyhráli pohár. Za dva nebo tři dny se ale vše vrátí do normálu a Bayernu opět bude pracovat na tom, aby pořád vítězil. Přeji Bayernu do budoucna jen to nejlepší. Jsem rád, že jsem skončil tímto způsobem a dosáhl na dvě trofeje. Kdo ví, třeba se sem někdy vrátím.

Jakub Drakan / espnfc.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Mel by ses vratit,a dokoncit to,co jsi nedokoncil(LM).Ale odejit jsi chtel sam,nikdo te nevyhazoval,tak mozna dokazes s MC vic nez jsi dokazal s Bayernem. Smajlík 7

tomogara
Reklama
Reklama
Nejnovější články