Zpět na » 1. Bundesliga » Hummels: Odejít do Bayernu bylo mým nejtěžším rozhodnutím v životě

1. Bundesliga - Hummels: Odejít do Bayernu bylo mým nejtěžším rozhodnutím v životě

Hummels: Odejít do Bayernu bylo mým nejtěžším rozhodnutím v životě © bundesliga.com - Mats Hummels

3

Líbilo se

11.05. - Odchod do Bayernu Mnichov z Borussie Dortmund označil Mats Hummels jako své nejtěžší rozhodnutí v životě. V úterý Bayern Mnichov potvrdil, že získal kapitána vestfálského celku, kdy v Allianz Aréně podepsal pětiletou smlouvu. Hummels již dříve v bavorském velkoklubu působil a v roce 2009 odešel do Signal Iduna Parku.

27letý obránce vyhrál s Dortmundem dvakrát Bundesligu a DFB Pokal a v roce 2013 si zahrál finále Ligy mistrů, ve kterém Dortmund prohrál s Bayernem Mnichov. Přestup potvrdil Hummels i na svých sociálních sítích.

Jak jste již sami poznali, posledních několik týdnů bylo pro mě velmi těžkých, protože jsem musel učinit nejtěžší rozhodnutí v mém životě. Nakonec jsem se rozhodl pro novou výzvu v mém rodném městě, abych byl společně se svou rodinou a přáteli, kteří tam žijí,“ napsal Hummels.

Uvědomuji si, že pro některé je velmi těžké mé rozhodnutí pochopit. Ale po osmi a půl skvělých letech v Dortmundu nastal čas, abych zkusil něco nového.

S těžkým srdcem opouštím tým a klub, se kterými jsem vyrostl a mohl společně slavit mnoho úspěchů. Jsem si vědom, že Dortmund mi hodně pomohl. Rád bych poděkoval všem skvělým dortmundským fanouškům, zaměstnancům klubu, všem trenérům a Michaelu Zorcovi a Hansi-Joachimovi Watzkemu za vše, co jsem zde prožil.

Mé rozhodnutí určitě znervóznělo i mé spoluhráče a chci, aby věděli, že jim budu vždy naslouchat. Nikdy jsem si nedokázal představit, že budu hrát někdy bez nich.

Samozřejmě, že jsem viděl mnoho zpráv, četl řadu komentářů a příspěvků, které doufaly, že mě BVB přesvědčí, abych zde zůstal. Velmi si cením podpory ze strany fanoušků při domácím zápase proti Wolfsburgu, na stadiónu, tréninkovém hřišti i v supermarketu.


Více informací pro všechny fanoušky Borussie Dortmund najdete na FB stránkách Borussia Dortmund.

Jakub Drakan / soccerway.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články