Zpět na » 1. Bundesliga » Bayern Mnichov potvrdil zájem o Matse Hummelse

1. Bundesliga - Bayern Mnichov potvrdil zájem o Matse Hummelse

Bayern Mnichov potvrdil zájem o Matse Hummelse © skysports.com - Mats Hummels

1

Líbilo se

28.04. - Karl-Heinz Rummenigge potvrdil, že v létě bude vedení zvažovat návrat Matse Hummelse v letním přestupním období. Obránce Borussie Dortmund opustil bavorský celek v roce 2008 jako nepotřebný hráč. Generální ředitel Dortmundu Hans-Joachim Watzke již dříve připustil, že má Hummels v Mnichově „nevyřízené účty“ a předseda Rummenige nyní potvrdil možnost návratu 27letého obránce zpět do Bavorska.

V podstatě můžu potvrdit, co řekl Watzke, že Mats zvažuje přestup do Bayernu. Existují další tři možnosti této situace, ale samozřejmě respektujte, že nyní nebudu uvádět žádné další detaily,“ řekl Rummenigge.

Musíme mít na paměti, že v Dortmundu má stále platnou smlouvu a nerad bych poškodil nevhodnou poznámkou velmi dobré vztahy, které jsme si s Dortmundem vytvořili během posledních dvou let.

Mezi Dortmundem a Bayernem Mnichov byly v minulosti velmi napjaté vztahy kvůli přestupům Maria Götzeho a Roberta Lewandowského do bavorského klubu. Oba kluby v posledních šesti letech dominují Bundeslize a zdá se, že vztahy mezi sebou již urovnaly.

Musíme akceptovat, pokud hráč jako je Mats, který hraje za Dortmund už 8 let, napadne myšlenka, zda není čas vyzkoušet novou výzvu. Jeho otec, matka i bratr žijí v Mnichově. On i jeho přítelkyně pochází z Mnichova. Takže se není divit, pokud by se chtěl do Mnichova vrátit,“ řekl Watzke.

Sám Watzke připustil, že by se nebránil návratu Maria Götzeho, který v roce 2013 opustil Dortmund a odešel do Bayernu Mnichov za 32 milionů liber.

Prošel přes naše mládežnické týmy a velmi si ho tak cením. Pokud by byla možnost ho na trhu získat a měl by zájem vrátit se zpět, rozhodně bychom to promysleli.

Více informací pro všechny fanoušky Borussie Dortmund najdete na FB stránkách Borussia Dortmund.

Jakub Drakan / skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články