Zpět na » 1. Bundesliga » Dortmund dokončil přestup Mikela Merina z Osasuny

1. Bundesliga - Dortmund dokončil přestup Mikela Merina z Osasuny

Dortmund dokončil přestup Mikela Merina z Osasuny © noticiasdenavarra.com - Mikel Merino

0

Líbilo se

16.02. - Borussia Dortmund v pondělí oznámila zisk Mikela Merina ze španělské Osasuny. Přestup bude uskutečněn po letošní sezóně a od 1. července se připojí k vestfálskému celku. Za přestup Osasuna vyinkasuje 5 milionů eur.

Bundesligový celek se o španělského reprezentanta do 19 let zajímal už během lednového přestupního termínu, nicméně německý celek nedokázal přestup dokončil do konce ledna. Dohoda mezi kluby byla uzavřena v půlce února a Merino v pondělí podepsal smlouvu v Signal Iduna Parku do června roku 2021.

"Mikel je jedním z největších talentů ve Španělsku. Jsme velmi rádi, že jsme přestup dokončili a bude nám k dispozici od příští sezóny," uvedl sportovní ředitel Dortmundu Michael Zorc.

Merino byl součástí španělského reprezentačního výběru do 19 let, který loni vyhrál evropský šampionát a v letošní sezóně je jedním z klíčových hráčů Osasuny.

"Borussia Dortmund je jedním z největších evropských klubů. Je mi ctí, že budu zanedlouho hrát za BVB. Hrát v tomto klubu je skvělou příležitostí získat potřebné zkušenosti a zároveň si užívat skvělou atmosféru na jednom z nejpůsobivějších stadionů v Evropě," řekl Merino.

Jakub Drakan / soccerway.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články