Zpět na » Serie A » Liverpool se zaměří na jeden ze skrytých talismanů Serie A

Serie A - Liverpool se zaměří na jeden ze skrytých talismanů Serie A

Liverpool se zaměří na jeden ze skrytých talismanů Serie A © Goal.com - Rodrigo de Paul má obřího zájemce

1

Líbilo se

25.02. - Ačkoliv by si Jürgen Klopp jistě přál astronomické posily, které by mohly pomoci znovu mobilizovat mistrovský tým Premier League z loňské sezóny, majitelé The Reds zřejmě nechtějí v průběhu ekonomické krize provádět větší investice. Chytrým a ne zase tak nemožným nákupem by se však mohl stát Rodrigo de Paul, středopolař Udinese.

Kapitán aktuálně třináctého týmu Serie A platí za běhavého fotbalistu s nemenší technickou zdatností, jehož výkonnost má zásadní vliv na výsledky celého týmu. Ačkoliv se o něm tolik nemluví, pět gólů a tři asistence v letošní ligové sezóně rozhodně stojí za zmínku.

Na Ostrovech o něj přitom byl zájem už minulé léto. Tehdy se o něj pokoušel Leeds United, po dlouhých jednáních však neuspěl. Stála za tím možná i nová smlouva, kterou podepsal de Paul s Udinese v roce 2019 do června 2024.

Tým z úplného severu Apeninského poloostrova ani nyní nehodlá svůj klenot pouštět jen tak. Dolní hranice přestupní částky je údajně posazena na 40 miliónů euro, Klopp je ale prý velkým fanouškem argentinského reprezentanta a tato suma by v jeho očích nebyla zase tak přemrštěná.

Místo v sestavě, které by měl de Paul zastoupit, je jasně dané. Kontrakt totiž na Anfieldu za pár měsíců skončí Georginiu Wijnaldumovi, dlouhodobému motoru středové řady Liverpoolu. Nizozemec má už takřka určitě nakročeno pryč, nejspíše do Barcelony, Reds tedy musejí uspíšeně hledat náhradu.

Vojt?ch Olšr / fotbalportal.cz, 90min.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články