Zpět na » Serie A » Cristiano bude pokračovat do čtyřicítky, předpovídá brazilský Ronaldo

Serie A - Cristiano bude pokračovat do čtyřicítky, předpovídá brazilský Ronaldo

Cristiano bude pokračovat do čtyřicítky, předpovídá brazilský Ronaldo © Diario AS - Cristiano Ronaldo je na tom zdravotně mnohem lépe než ve své době Ronaldo Nazário

0

Líbilo se

18.01. - Těžko byste ve fotbalových kronikách hledali dva podobně úspěšné jmenovce. Brazilec Ronaldo Luís Nazário de Lima a Portugalec Cristiano Ronaldo mají sice rozdílné pasy, ale oba patří k legendám sportu, první jmenovaný zejména minulosti, druhý září dodnes. Právě někdejší skvělý útočník Ronaldo Nazário odpověděl na otázku, jak vnímá budoucnost v únoru 36leté značky CR7.

Kapitán portugalské reprezentace a opora Juventusu Turín se řadí mezi nevšední úkazy současné kopané. Zatímco většina hráčů věsí kopačky na hřebík kolem 35. roku života, přičemž si už poslední sezóny náramně vydělávají v exotických destinacích, Ronaldo hodlá setrvat na té nejvyšší úrovni, jak dlouho to jen bude možné. A fyzické možnosti pětinásobného držitele Zlatého míče jen tak vyčerpatelné nejsou.

Nevím to na sto procent, jestli bude hrát až do čtyřiceti, ale zcela bezpochyby se o to pokusí," řekl fenomén pro změnu minulých desetiletí Ronaldo pro Gazzetta dello Sport. „Teď se bavíme o jiném hráči než tom, kterého si pamatuju z Realu Madrid. Dokáže mnohem lépe pracovat se svou přítomností na hřišti."

„Viděli jste ho hrát proti Sassuolu?(Juventus vyhrál 3:1, Ronaldo dal jednu branku - pozn. redaktora) I když se celý zápas skrýval v ústraní, během minuty byl schopen napáchat ohromné škody."

Navzdory Ronaldovým devatenácti soutěžním brankám v této sezóně však Juve vesměs strádá. Na ligové scéně kleslo i vinou poslední prohry 0:2 s konkurenčním Interem Milán na páté místo Serie A. V Lize mistrů, jejíž zisk si 187 centimetrů vysoká modla vytyčila v Turíně za hlavní cíl, čeká Starou dámu po postupu z prvního místa ve skupině osmifinálový duel proti hratelnému Portu.

Vojt?ch Olšr / fotbalportal.cz, gazzetta.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Proti Sasuolu?i tam měli haluz.A viděli jste ho proti Interu? Smajlík 3

Messi10Messi10

Mně stačí vidět Messiho...ten je úplně mimo a to je o 2 roky mladší... Smajlík 2 Smajlík 2

RoyKeane
COKO - 19.01. Odpovědět

Já myslím, že hodně hráčů La Ligy by chtělo být stejně mimo jako Messi a přitom být nejlepším střelcem ligy Smajlík 2

COKO

tak mimo si ty Smajlík 3 ,zatim mu jsou ty goly k hovnu Smajlík 2 ,Barca čeka proměna,neboj se že to nevim a chvili to potrvá ale Messi bude vždy před Buznaldem Smajlík 3 Smajlík 3

Messi10Messi10

Jasný no, stejně jako by chtěli být Ronaldo, který vládne v 35 SeriiA...to jsou vždycky keci na Ronalda od fans Barci...

RoyKeane
COKO - 19.01. Odpovědět

Nemám důvod hejtit Ronalda, uznávám ho jako fotbalistu. Momentálně je celá Barca a řekl bych že i Juve dost na hovno a hold velká jména se s tím vezou i když hrajou pořád dobře.

COKO
Reklama
Reklama
Nejnovější články