Zpět na » Serie A » O své budoucnosti rozhodnu na konci sezóny, prozradil Zlatan Ibrahimović

Serie A - O své budoucnosti rozhodnu na konci sezóny, prozradil Zlatan Ibrahimović

O své budoucnosti rozhodnu na konci sezóny, prozradil Zlatan Ibrahimović © Goal.com - Zlatan Ibrahimović nechce své rozhodování uspěchat

0

Líbilo se

16.01. - Před rokem mohl málokdo čekat, že právě návrat švédského krále bude působit jako lék na skomírající duši milánského AC. Po úvodní oťukávací etapě, kterou navíc narušil první lockdown s příchodem koronavirové pandemie, se Ibra dostal do provozní teploty a pozvednul celý tým o úroveň výše. Jeho chlebodárce by byl bezpochyby rád, kdyby prodloužil pomalu končící smlouvu, Zlatan si chce ale dle vlastních slov v tomto směru nechat volné ruce.

Vstup do sezóny 2020/21 měl rodák z Malmö náramný. V dresu Rossoneri vsítil během svých úvodních sedmi ligových startů hned deset gólů, které doplnil ještě jednou asistencí. Plány mu sice narušilo zranění hamstringu, po němž se teprve nyní vrací do akce, ve spoluhráčích ovšem zanechal svou typickou vítěznou mentalitu a ti i bez něj zůstali dosud na prvním místě.

Když si uvědomíme, že Ibrahimović v tomto kalendářním roce oslaví jubilejní 40. narozeniny, jedná se o těžko uvěřitelná fakta. 195 centimetrů vysokému forvardovi se přitom při odchodu do Los Angeles Galaxy, odkud se vloni v lednu zadarmo stěhoval na San Siro, zvěstoval konec kariéry za oceánem. On si ale udržel střelecký čuch a po původně domluveném půlroce podepsal nový jednoletý kontrakt.

Dokud se budu cítit dobře, budu pokračovat. Potom se uvidí, pobavíme se o mé smlouvě. Nechtěl jsem se dostat do pasti, ze které by nebylo úniku. To je také důvod, proč jsem nejdříve podepsal jenom na šest měsíců a až později jsem spolupráci prodloužil," vysvětlil náramně sebevědomý borec s předky z Balkánu svůj přístup.

Velký comeback by se mohl odehrát na letním EURO. Ačkoliv Ibrahimović ukončil své reprezentační působení už před pěti lety na posledním evropském šampionátu, letošní účast jej vzhledem ke skvělé formě bezesporu láká. Spekulace potvrdil také trenér skandinávského výběru Janne Andersson, jemuž se myšlenka neméně zamlouvá.

Vojt?ch Olšr / fotbalportal.cz, 90min.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

dufam v to ze zlatan este po sezone ostane jeho prinos do tymu je neskutocny na to ze bude mat 40...snad uz sa zapoji do akcie bude ho treba v boji o titul Smajlík 18

martyy_98
Reklama
Reklama
Nejnovější články