Zpět na » Serie A » Neapol dává k dispozici pro kupce rovnou dva ozkoušené snajpry

Serie A - Neapol dává k dispozici pro kupce rovnou dva ozkoušené snajpry

Neapol dává k dispozici pro kupce rovnou dva ozkoušené snajpry © sempreinter.com - Na Stadio Diego Armando Maradona se už s Milikem nepočítá

0

Líbilo se

25.12. - Ne jednoho, ale hned dva útočníky se pokusí přes lednové přestupní období poslat dále Neapol. Osobitý trenér Gennaro Gattuso už s dvojicí Llorente, Milik nepočítá a klubové účetnictví by jistě ocenilo, kdyby nemuselo počítat s jejich nemalými platy. Zamýšlený tah klubu potvrdil v televizním rozhovoru sportovní ředitel Cristiano Giuntoli.

S odchodem Arkadiusze Milika už se v létě pracovalo jako hotovou věcí. Rýsující se dohody s Juventusem či Tottenhamem Hotspur ovšem padly a 26letý Polák tak zůstal vytlačený mimo soupisku prvního týmu. Jediné soutěžní minuty odehrál na podzim v reprezentačním dresu.

O něco lépe je na tom Fernando Llorente, ale ani ten si rozhodně nemůže výskat. Zápasy prosezené na lavičce střídá s pobytem na tribuně a v probíhajícím ročníku stále oficiálně nezasáhnul do ligové akce.

„Přestupní období bude zajímavé. Milik? Útočníka hledá vícero týmů, takže uvidíme," vyřknul svůj názor pro Sky Sport Italia Giuntoli. „Myslím, že hodlá odejit a zajistit si místo na evropském šampionátu. V zimě nechceme nic jiného než prodat několik málo hráčů, jinak máme hotové mužstvo. Právě Milik s Llorentem nás pravděpodobně opustí."

Na hráčském trhu má být zájem zejména o prvně jmenovaného. Zatímco anglický bulvár si pohrává s myšlenkou přesunu do Evertonu či již zmiňovaného Tottenhamu, kde mimochodem ještě nedávno působil Llorente, na Apeninském poloostrově je jméno autora 38 gólů v Serii A spojováno s Interem Milán. Kouč Antonio Conte totiž údajně není spokojen s výkonností mladíka Andrey Pinamontiho, jenž měl plnit roli záložního řešení.

Vojt?ch Olšr / fotbalportal.cz, football-italia.net

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články