Zpět na » Serie A » Lékaři chtějí provést průzkum na Ibrahimovićově železném těle

Serie A - Lékaři chtějí provést průzkum na Ibrahimovićově železném těle

Lékaři chtějí provést průzkum na Ibrahimovićově železném těle © Business Insider - Tělesná schránka Zlatana Ibrahimoviće si dle expertů zaslouží bližší prohlídku

2

Líbilo se

05.11. - Málokterý fotbalový útočník disponuje takovou tělesnou konstitucí jako Zlatan Ibrahimović. 195 centimetrů vysoký svalovec v mnoha směrech boří dnešní standardy, kdy se klade místo statné fyzické schránky stále větší důraz na rychlost a vytrvalost. Když si však švédská modla v roce 2016 zpřetrhala přední křížové vazy v koleni, navzdory veškerým očekáváním se dokázala ve velkém stylu vrátit na hřiště.

Běžela poslední minuta základní hrací doby čtvrtfinálového utkání Evropské ligy a rodák z Malmö musel být po nepříjemném pádu odnesen z trávníku na nosítkách. Vyšetření odhalilo zranění, jež už mnohým hráčům ukončilo kariéru, porušený ACL (anterior cruciate ligament, přední křížový vaz - pozn. autora). Zlatan ovšem od prvního dne hýřil nejen na sociálních sítích pozitivní energií.

„Tak jako vždy tím projdu a vrátím se ještě silnější," vyslovil se tehdy. V Manchesteru United se sice na prodloužení smlouvy nedohodnul, své umění ale mezi lety 2017 a 2019 více než zdatně prezentoval v zámoří, kde oblékal dres LA Galaxy.

Takto hrozivě vypadalo Zlatanovo koleno po nutné operaci

„Jeho koleno je tak silné, že dokonce ani lékaři nic podobného nikdy neviděli," prozradil švédským novinám Expressen Ibrahimovićův agent Mino Raiola. „Má jej v takovém stavu, že to je po dvacetileté kariéře skoro až neuvěřitelné."

Až s fotbalem skončí, doktoři by jeho koleno rádi prozkoumali. Kolenům a vazům celkově se tady hodně věnují a i proto patří v oboru k nejlepším na světě." Řeč byla o univerzitě v pensylvánském Pittsburghu.

Cesta 39letého snajpra je vskutku velmi specifická. V lednu se vrátil na starý kontinent a svou přítomností i výkony probral skomírající AC Milán. První čtyři utkání Serie A v této sezóně mu vynesla hned sedm vstřelených gólů.

Vojt?ch Olšr / fotbalportal.cz, sportbible.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
peeko83 - 07.11. Odpovědět

Bude bez něho smutno. Sice trumfne Gordie Howea a bude hrát do 55, ale to uteče a co potom, pánové?

peeko83

Pak si střihne s Chuckem Norrisem a Kai Havertzem hlavní role v Expandables 6 podle mých informací Smajlík 18

barbossaCFC
peeko83 - 07.11. Odpovědět

To jedině Smajlík 1

peeko83
peeko83 - 07.11. Odpovědět

Jeden z mála článků, kde mě všechny komentáře pobavili. Ale však Ibra, že? Smajlík 4

peeko83
balmain - 06.11. Odpovědět

Čemu se diví hlupáci? Zlatan je polobůh složený z božské částice. To ví každé malé dítě. Je to Achilles 2.0. Naprosto nedotknutelný a nezničitelný. Lidská mysl není schopná ho vůbec pochopit, Frankie Lampar nedokáže ani přečíst jeho jméno, tak na co takové výzkumy?

balmain
peeko83 - 07.11. Odpovědět

Dobré toto Smajlík 2

peeko83

Proste Ibra. Druheho takoveho hrace proste nenajdete Smajlík 1

HyperioN
Wazz - 06.11. Odpovědět

no jo bratranec Zlatan ...proto taky tenkrát upřednostnil United před Penalsea FC..osobně jsem ho doporučil Edovi a ten neváhal ani minutu Smajlík 17 Smajlík 17

Wazz

Fanoušek United napíše Penalsea FC, čeho se od tebe ještě nedočkám Smajlík 2 Smajlík 2

MaraHCFC

...jj vy vlastně dáváte zásadně gól pouze ze hry ...

prasident

Z tohodle člověka umírám. Nikdy neodpustim Mourinhovi, že ho nepřivedl do Chelsea místo šaška Drogby. Zlatan se vždy vyjadřoval, že pokud má někde stát jeho socha, tak na západě Londýna. I když u něj věřím, že ho ještě za pár let podepíšeme Smajlík 17

barbossaCFC
Reklama
Reklama
Nejnovější články