Zpět na » Serie A » Bayernu skutečně hrozí Alabův odchod. Juventus s Interem mají oči na stopkách

Serie A - Bayernu skutečně hrozí Alabův odchod. Juventus s Interem mají oči na stopkách

Bayernu skutečně hrozí Alabův odchod. Juventus s Interem mají oči na stopkách © 90min.com - Nad budoucností Davida Alaby visí otazník

0

Líbilo se

04.11. - Prvotním zprávám ze zákulisního vyjednávání Bayernu Mnichov s Davidem Alabou se možná některým fanouškům bavorského celku nechtělo věřit. Teď už ale možnost, že by rakouský zadák na konci sezóny opustil Allianz Arenu, potvrdil také hlas vedení klubu. Hráčův agent už dle mediálních zdrojů údajně nabídnul svého klienta hned dvěma gigantům v Itálii.

Alaba má s Die Roten platný kontrakt do 30. června 2021 a přestože jeho stávající chlebodárce jednoznačně stojí o prodloužení spolupráce, 28letý stoper se zdráhá podpisem stvrdit své setrvání. Bayern už mu přitom předložil tři nabídky, druhá strana ovšem všechny do jedné smetla ze stolu. Důvodem má být neadekvátní finanční ohodnocení.

„Nevím, jestli se ještě reálně můžeme shodnout na našem posledním návrhu," svěřil se německé odnoži Sky Sports sportovní ředitel budnesligového hegemona Hasan Salihamidžić. „Musíme s tím teď počítat. David nás možná opustí. Agentovi jsme již řekli, že posílat další nabídky nemáme v úmyslu."

Bývalý bosenský fotbalista si ale uvědomuje také škody, jaké by s puštěním Alaby souvisely. „Chováme se profesionálně. Moc si jej vážíme. Je to skvělý hráč, velmi důležitý pro náš tým. Pustit hráče jeho kvalit zadarmo by způsobilo pro klub velkou škodu."

Nic samozřejmě není jisté, několik italských zdrojů však s předstihem nastínilo, kam by mohl rodák z Vídně zamířit. Zástupci devítinásobného vítěze německé nejvyšší soutěže jsou prý v kontaktu s Interem Milán a Juventusem Turín, dvěma těžkými vahami Serie A. Zájem o prvotřídního beka ale měly projevit také Real Madrid a Paris Saint-Germain.

Vojt?ch Olšr / fotbalportal.cz, football-italia.net

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články