Zpět na » Serie A » Koulibaly naznačil přestup: Neapol miluji, ale uvidíme, co bude dál

Serie A - Koulibaly naznačil přestup: Neapol miluji, ale uvidíme, co bude dál

Koulibaly naznačil přestup: Neapol miluji, ale uvidíme, co bude dál © Sky Sports - Vyloučit možné loučení s Itálií Koulibaly nedokázal

0

Líbilo se

30.10. - Je dlouhodobě považován za jednoho z nejlepších středních obránců současnosti, přesto však už sedmým rokem hájí barvy Neapole, která jej dosud nepustila na věhlasnější adresu. Spekulace kolem jeho odchodu se staly evergreenem přestupních období, jak ale sám senegalský reprezentant naznačil, nepodložené zprávy by se během následujících měsíců mohly přetavit ve skutečnost.

Klub z jihu Apeninského poloostrova se zotavuje z ne zrovna vyvedené sezóny 2019/20, kterou zachránil až triumfem v Coppa Italia. Společně s touto trofejí získal také vstupenku do Evropské ligy, kde po včerejším vítězství na půdě Realu Sociedad (0:1) získal první body. V lize se zatím drží z druhého místa na dostřel od prvního Juventusu.

Já miluji Neapol a Neapol miluje mě, to je to nejdůležitější," řekl v pozápasovém rozhovoru novinářům Sky Sport. „Jsem připravený na každý zápas, moje smlouva běží ještě tři roky. Nenechávám se rozhodit. Týmy se po mně shánějí, ale já jsem stále tady."

„Hraji na adekvátní úrovni. Pomáhám svému týmu a lidem kolem, protože bych jim rád splatil, co do mě vložili. Uvidíme, jak se vše vyvrbí," řekl urostlý 29letý zadák. „Jako tým teď musíme zůstat obezřetní. Sezóna je ještě dlouhá. Udržet si výkonnost v tolika zápasech není jednoduché."

Tržní hodnota Koulibalyho se dle webu střediska pro sportovní studia CIES, které přihlíží mimo herních kvalit také k věku či délce kontraktu, pohybuje někde na rozmezí 20 a 30 miliónů euro. To jen dokazuje, že francouzskému rodákovi už vzhledem k přibývajícím rokům nezbývá příliš času na přesun do jiné TOP soutěže. Ve výčtu ústředních zájemců během posledních let figurovalo především manchesterské City společně s rivalem United.

Vojt?ch Olšr / onefootball.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Kuzma - 30.10. Odpovědět

Takhle se vyjadřuje poslední 3 roky ...

Kuzma
Reklama
Reklama
Nejnovější články