Zpět na » Serie A » Cristiano Ronaldo měl pozitivní test na koronavirus. A v Juventusu není jediný

Serie A - Cristiano Ronaldo měl pozitivní test na koronavirus. A v Juventusu není jediný

Cristiano Ronaldo měl pozitivní test na koronavirus. A v Juventusu není jediný © 90min.com - Ronaldo si na klubovou akci nějakou tu dobu počká

0

Líbilo se

14.10. - Portugalská reprezentace se dnes večer proti Švédsku bude muset obejít bez své největší hvězdy, kapitána Cristiana Ronalda. U toho byla ke konci srazu prokázána nemoc COVID-19, borec s iniciály CR7 tedy musel zbytek týmu opustit a uchýlit se do izolace. Identický osud potkal také spoluhráče z klubu Westona McKennieho.

Ještě v neděli přitom Ronaldo odehrál celých devadesát minut v utkání Ligy národů s Francií. Dnes se jeho krajánci představí na stadionu Sportingu Lisabon, ve kterém rodák z Funchalu na začátku kariéry působil. 35letému forvardovi Juventusu ovšem nezbývalo než urychleně odletět směr Turín. V Itálii jej připravená sanitka převezla do rodinné rezidence.

Nejméně následujících čtrnáct dní karanténního období stráví za dveřmi vlastního domu rovněž záložník Staré dámy McKennie. Ten se sice, jakožto občan nehrajícího USA, v mezistátních zápasech neangažoval, přesto však byl v tréninkovém centru Juve pozitivně testován. Z preventivních důvodů se týmových jednotek dočasně nemohou účastnit ani další fotbalisté, kteří zůstali přes repre sraz s mužstvem.

Juventus vedený trenérem Andreou Pirlem v sobotu čeká ligový duel na půdě slaboučkého Crotone. Krom něj ale Cristiano Ronaldo bude muset oželet také první střetnutí nového ročníku Ligy mistrů venku s Dynamem Kyjev.

Vojt?ch Olšr / onefootball.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články