Zpět na » Serie A » Lazio se s Interem o body rozdělilo, Neapol do Turína nedorazila

Serie A - Lazio se s Interem o body rozdělilo, Neapol do Turína nedorazila

Lazio se s Interem o body rozdělilo, Neapol do Turína nedorazila © gazzetta.it - Romelu Lukaku v utkání proti Laziu.

0

04.10. - REVIEW Inter Milán po brance Lautara Martíneze v Římě vedl, nakonec ale bere pouze bod. Slaví naopak AS Řím, úvodní trefu v dresu římských Vlků zaznamenal Pedro. Šlágr kola se neuskutečnil, Neapol do Turína vůbec nedorazila.

Lazio Řím 1:1 (0:1) Inter Milán

Branky: 55. Milinkovič-Savič - 30. Martínez

Lazio neprožilo ideální první půli. Kvůli zranění přišla o Radua a následně i o Marušiče, po půlhodině hry navíc inkasovala z kopačky Martíneze.

Ten se k míči dostal po prostrčení od Perišiče, následně tvrdou ranou dokázal propálit Strakoshu. Do druhé půle nenastoupil ani Bastos, který vystřídal Radua, kvůli zranění ale taktéž nedohrál.

Přesto Lazio po deseti minutách srovnalo. Acerbi parádním centrem dostal míč na hlavu Milinkoviče-Saviče a Handanovič neměl nárok.

V 70. minutě došlo k velmi kontroverznímu momentu. Vidal fauloval Immobileho, zřetelně jej poté šel provokovat. Immobile se ohnal po Vidalovi rukou a výsledkem byl červená karta pro domácího kanonýra.

V plném počtu ale nedohráli ani hosté. Sensi praštil obránce Gabarrona, ten by za svůj výkon zasloužil minimálně Oscara, arbitr Guida ale znovu tasil rovnou červenou. Jeden ze šlágrů kola tak skončil remízou 1:1.

Juventus - Neapol (odloženo)

Duel mezi Juventusem a Neapolí se dnes neodehrál. Hosté šli do karantény, jelikož se koronavirem nakazili Piotr Zielinski a také Eljif Elmas.

Vedení italské ligy duel původně neodložilo a zápas tak měl být kontumován ve prospěch Juventusu. Podle prezidenta Juventusu Andrea Agnelliho byl ale porušen protokol, neboť Neapol do duelu klidně nastoupit mohla.

Nyní je tak otázkou, jak bude vše řešeno. Protokol Serie A uvádí, že pokud má tým k dispozici 13 hráčů včetně jednoho gólmana, k zápasu dojít musí. Kontumace je tak údajně stále ve hře.

Výsledky 3. kola italské Serie A:

Sassuolo - Crotone 4:1 (19. Berardi, 58. z penalty a 85. Caputo, 90+3. Locatelli - 49. z penalty Simy)
Udinese - AS Řím 0:1 (55. Pedro)
Atalanta - Cagliari 5:2 (7. Muriel, 29. Gómez, 37. Pašalić, 42. Zapata, 81. Lammers - 24. Godín, 52. João Pedro)
Benevento - Bologna 1:0 (66. Lapadula)
Lazio - Inter 1:1 (55. Milinković-Savić - 30. Martínez)
Parma - Hellas 1:0 (1. Kurtić)
AC Milán - Spezia 3:0 (57. a 78. Leão, 76. Hernández)

Více informací o Inter Milán naleznete zde.