Zpět na » Serie A » Lautaro Martínez nechce odejít, tvrdí i přes spekulace vedení Interu

Serie A - Lautaro Martínez nechce odejít, tvrdí i přes spekulace vedení Interu

Lautaro Martínez nechce odejít, tvrdí i přes spekulace vedení Interu © 90min.com - Lautaro Martínez možná vidí svou budoucnost v Interu

0

Líbilo se

06.07. - V jednu chvíli už se zdálo, že oficiální potvrzení Martínezova přestupu do Barcelony je otázkou několika málo dní, ne-li hodin. Bulvární zdroje ze zahraniční se však evidentně chytily mylné stopy. Alespoň to tedy tvrdí výkonný ředitel Interu Milán Giuseppe Marotta. Stávající šéf argentinského forvarda prohlásil, že odchod v konverzacích mezi hráčem a klubem zkrátka nebyl tématem.

Odchovanec Racingu Club přesídlil na starý kontinent teprve v létě roku 2018 a podle toho také vypadala jeho premiérová sezóna za Internazionale. Množství světlých momentů, které ovšem střídaly nevýrazné výkony. Letos už je to ale po boku hvězdného Romela Lukaka jiná písnička. Sedmnácti soutěžními góly, pěti asistencemi a bojovným herním projevem si Lautaro vysloužil místo mezi nechtěnějším zbožím na trhu.

Zálusk měla především Barcelona, jež se stále shání po čerstvých silách pro útočné řady. Okysličení v podobě dravého Jihoameričana ale nepřijde Katalánce levně. Celek z města módy již dal všem zájemcům na vědomí, že jediná cesta k dohodě vede přes výstupní klauzuli, které skončí platnost 15. července. Čas by ještě takový problém nepředstavoval, astronomická částka 111 miliónů eur zahrnutá v Martínezově kontraktu už však ano.

Může se ještě letos stát Martínez součástí Barcelony?

Katalánci to zkoušeli různě. Inter ovšem nepřistoupil ani na sníženou peněžní sumu, ani na hráčskou výměnu. Samotný snajpr měl prý i přesto mít zaječí úmysly a chtěl si stěhování na Camp Nou vydupat za každou cenu. To však možná nebyla tak úplně pravda.

Lautaro vůbec neprojevil záměr odejít," řekl Marotta v rozhovoru pro DAZN. „Inter rozhodně nemá v plánu prodávat šampióny a mladé naděje. Kdyby fotbalista zažádal o odchod, projednali bychom to. Ale to se zatím nestalo."

Vážnost jednání s Barcou mezitím zdánlivě spadla na bod mrazu. Zatímco ještě před několika málo týdny se to v zahraničních médiích jen hemžilo zprávami o zmiňovaném přesunu, dnes na podobnou novinku narazíte jen stěží. Martínez se mezitím musí soustředit na dohrávku Serie A i Evropské ligy.

Vojt?ch Olšr / onefootball.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Zkusil bych jít po brunovi. Už má čas na přestup do nějakého velkoklubu

vladcevesmiru1
Wazz - 07.07. Odpovědět

je rozumný...přece si nedojebe kariéru v katalánským hnoji před bankrotem...

Wazz
cukr - 07.07. Odpovědět

Ty máš hnuj v trenkách

cukr
Reklama
Reklama
Nejnovější články