Zpět na » Serie A » Nová jednička pro Starou dámu? Ve hře je De Gea

Serie A - Nová jednička pro Starou dámu? Ve hře je De Gea

Nová jednička pro Starou dámu? Ve hře je De Gea © sportinglife.com - David de Gea

0

Líbilo se

27.10. - Zdá se, že by se Juventusu mohl podařit podobný obchod jako v roce 2012 v případě Paula Pogby. Podle anglických médií je totiž možné, že španělský gólman David De Gea neprodlouží v Manchesteru United kontrakt a následně zdarma odejde do Turína.

Gianluigi Buffon v létě zamířil do Paříže a novou jedničkou Juventusu se tak stal Wojciech Szczesny. Ten si nevede vůbec zle, přesto už by za necelé dva roky mohl mít italský mistr jedničku novou.

Podle The Times se totiž zdá, že by zcela zdarma mohl do Turína odejít David De Gea. Ten momentálně brání svatyni Manchesteru United, v létě roku 2020 ale španělskému gólmanovi končí kontrakt.

A podle nejrůznějších zdrojů se zatím De Gea zdráhá podepsat nový kontrakt. Místo toho by De Gea mohl počkat na konec kontraktu a následně zamířit do Juventusu. Stará dáma by tak opět v plné síle ukázala, jak Manchester United neumí pracovat se špičkovými hráči a talenty.

Přesně takto v roce 2012 odcházel do Turína Paul Pogba, aby jej za pár let prodala do Manchesteru za 110 milionů eur.

"De Gea hrál v úterý proti svému budoucímu klubu. Juventus je odborník na inteligentní obchody. Pokud De Geu Manchester v létě neprodá, Juventus si počká na konec smlouvy a poté jej získá zadarmo," řekl anglickým médiím tajný zdroj.

Kam dál?

Více informací o Juventus FC naleznete zde.

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Forte02 - 28.10. Odpovědět

To se jako neumite vyporadat tady s tema dementama co tady pisou ty kokoktiny jako je ELKlasik a teneos?

Forte02
Reklama
Reklama
Nejnovější články