Zpět na » Serie A » Neuvěřitelné, Zenit odmítl prodat Witsela, povolení přišlo pozdě

Serie A - Neuvěřitelné, Zenit odmítl prodat Witsela, povolení přišlo pozdě

Neuvěřitelné, Zenit odmítl prodat Witsela, povolení přišlo pozdě © telegraph.co.uk - Axel Witsel zůstává v Zenitu.

7

Líbilo se

31.08. - Vše je jinak, Axel Witsel zůstává hráčem Zenitu Petrohrad. Ruský klub hledal za Belgičana náhradu a Witselovi nepovolil podepsat kontrakt s Juventusem. Jakmile dal souhlas, bylo pozdě.

Opravdu neuvěřitelné! Zenit Petrohrad předvedl tragikomické představení, přestup Axela Witsela do Juventusu se odkládá a Zenit přijde o všechny finance, které mohl za Belgičana získat.

Witsel čekal celý dnešní den v hotelu na souhlas vedení ruského klubu, ten ale nepřicházel. Zenit se snažil sehnat náhradu, první volbou byl Andrea Samaris z Benfiky, ale přestup už Petrohrad nestihl.

Když nakonec souhlas hráči dal, bylo pozdě. Přestupové okno v Serii A se uzavřelo a Witsel tedy s Juventusem smlouvu nepodepsal. To znamená dvě věci.

V lednu přijde na řadu další jednání, již pouze mezi Juventusem a belgickým středopolařem. Podmínky se nejspíš měnit nebudou a hned na začátku léta roku 2017 podepíše Witsel se Starou dámou jako volný hráč. Zenit Petrohrad tak neuvidí ani cent.

Druhým důsledkem je setrvání Hernanese. Brazilec byl na cestě do Janova, ale místo toho zůstává a může se nejspíš těšit na pravidelnou minutáž. Přestupové okno v italské Serii A nám tak na poslední chvíli nabídlo vcelku zajímavou podívanou.

Kam dál?

Více informací o Juventus FC naleznete zde.

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Kokoti pak bude zdarma

michalasss81
Reklama
Reklama
Nejnovější články