Zpět na » Serie A » Balotelli do Interu? Raiola: Nikdy není pozdě

Serie A - Balotelli do Interu? Raiola: Nikdy není pozdě

Balotelli do Interu? Raiola: Nikdy není pozdě © forzaitalianfootball.com - Mario Balotelli

0

Líbilo se

22.07. - Mario Balotelli by to údajně opět mohl zkusit v Interu Milán, zájem o něj má trenér Nerazzurri Roberto Mancini. S přestupem do Itálii počítá i agent útočníka Liverpoolu Mino Raiola, který říká, že je potřeba najít nejvhodnější klub.

V loňské sezóně hostoval u Rossoneri, jenže své minulé ročníky v Itálii nezopakoval a místo střílení branek více marodil.

Mario Balotelli se tak vrátil do Liverpoolu, manažer Reds Jürgen Klopp mu ale doporučil okamžitý odchod. Což potvrzuje i agent italského útočníka Mino Raiola.

"V životě nikdy není pozdě. Všichni říkají, že mám být z něj zoufalý. Je to ale naopak, jeho život se změnil k lepšímu, teď jen potřebuje najít vhodný tým," říká Mino Raiola.

A podle posledních informací by se Mario Balotelli mohl vrátit do Interu Milán, kde o něj údajně stojí Roberto Mancini. Ten v uplynulých týdnech nepochodil u vedení, noví majítelé z Číny totiž nechtěli Yayu Tourého ani Pabla Zabaletu. U Balotelliho by to ale mohlo být jiné, neboť cena za něj bude na nejnižší úrovni.

"Kam půjde? To vám nyní neřeknu. Uvidíme, co se stane, ale předem rozhodně nic nezavrhuji," pokračoval Raiola.

"Samozřejmě, že potřebujete při vybírání klubu i trochu štěstí. Ujišťuji vás ale, že Mario je skvělý člověk se srdcem na pravém místě," dodal Raiola. Co myslíte, může Mario Balotelli skutečně zamířit zpět do Interu Milán?

Kam dál?

Více informací o Inter Milán naleznete zde.

Více informací o Liverpool FC naleznete na lfcway.com.

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

To snad ne, ať táhne někam do 10. ligy, fotbalově je to průměrný, možná podprůměrný hráč a mentálně je to přípravka. Když přestupoval do AC tak jasně prohlásil, že vždy fandil AC a ne Interu a právě Inter ho fotbalově vychoval, takže je to mentál a přeji mu nějaký okresní přebor kam opravdu patří.

Solo_Inter
Vodis - 23.07. Odpovědět

Přesně .... Smajlík 18 Smajlík 18 Smajlík 18

Vodis
Vodis - 22.07. Odpovědět

Bože jen to ne ....! Tam at si zůstane v LFC nebo at si de někde jinde jen do Interu neeeee !!

Vodis

tak v M.C.hral v pohodě pod Mancinim ,tak bych to prubnul ,a Balo už si nemuže hrat na hvězdu,už mu musi byt jasne ,že jede rychle z kopce

hydrofon

opice

ronaldo_vesmiru
balmain - 22.07. Odpovědět

seš no

balmain

je fakt ,že Mancini je jeho zachrana ,kdyby šel do Interu,bylo by to super pro bala,jinak bude v prdeli v černe diře a už o něm nikdy neuslyšime ani prd Smajlík 19

hydrofon

Taky bych to prubnul jestli si to uz srovnal v hlave,ponevadz po fotbalove strance musi byt porad dobry.Tam jde hlavne o psychiku a sebekazen.Potom muze jit nahoru,v to verim. Smajlík 18

tomogara
Reklama
Reklama
Nejnovější články