Zpět na » Serie A » AS ŘÍm je blízko zisku El Shaarawyho

Serie A - AS ŘÍm je blízko zisku El Shaarawyho

AS ŘÍm je blízko zisku El Shaarawyho © scoopnest.com - Stephan El Shaarawy

1

Líbilo se

26.01. - AS Řím v nejbližší době posílí italský útočník Stephan El Shaarawy. Dohodu mezi římským celkem a AC Milan potvrdil výkonný ředitel milánského celku Adriano Galliani.

23letý útočník strávil podzimní část letošní sezóny na hostování v AS Monaco, kde odehrál 15 utkání v Ligue 1 a nedokázal se střelecky prosadit.

Trenér AS ŘÍm Luciano Spalletti v sobotu prozradil, že El Shaarawy do Říma přijde na hostování s opcí na trvalý přestup.

V pondělí přestup potvrdil Adriano Galliani, který uvedl, že přesun italského útočníka bude uzavřen v následujících dnech.

"Dokončujeme přestup s AS Řím. Možná se na nám podaří přestup dokončit již dnes," řekl v pondělí Galliani.

Výkonný ředitel AC Milan také odhalil, že záložník Antonio Nocerino pravděpodobně odejde do MLS, zatímco přestup obránce Leonela Vangioni se s největší pravděpodobností uskuteční až v létě.

"Vangioni v lednu nejspíše nepřijde, protože jsme ještě od River Plate neobdrželi odpověď na naší nabídku. Myslím si, že přestup bude dokončen v červenci."

"Nocerino je jediným hráčem, který by mohl tým opustit. Čekáme na nabídku z MLS, abychom co nejdříve mohli přestup dokončit. Přestupové okno v Americe končí až v květnu."

Jakub Drakan / soccerway.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články