Zpět na » Serie A » Juventus porazil i Palermo, Zeman při své premiéře přišel o body v nastavení

Serie A - Juventus porazil i Palermo, Zeman při své premiéře přišel o body v nastavení

Juventus porazil i Palermo, Zeman při své premiéře přišel o body v nastavení © asrommachannel.eu -

1

16.03. - REVIEW Juventus brankou Álvara Moraty porazil Palermo a nadále pohodlně kráčí za čtvrtým Scudettem v řadě. Inter Milán překvapivě jen remizoval s Cesenou a Neapol dokonce prohrála. Zdeněk Zeman poté při své druhé premiéře na lavičce Cagliari přišel o vítězství v nastavení.

Tři zápasy, tři branky, sedm bodů. Taková je momentální statisitka mistrovského Juventusu. Ten má po víkendu již čtrnáctibodový náskok, i když Vlci mají utkání k dobru. O osudu soborního utkání v Palermu rozhodl jediný moment, v 70. minutě se po krásné akci trefil Álvaro Morata a rozhodl o dělbě bodů.

Utkání jinak příliš zajímavé nebylo, hosté vypálili na branku třikrát, Buffon zasahovat nemusel vůbec. Dvojice Vazquez-Dybala tak zklamala a Palermo opustilo horní polovinu tabulky.

Daleko větší problémy má Cagliari, které proti Empoli dlouho vedlo a zdálo se, že druhá premiéra českého trenéra Zdeňka Zemana dopadne dobře. Ve třetí minutě nastavení ale vypálil Vecino a domácí obral o výhru. Hosté tak remizovali potřetí v řadě a krčí se až na 15. místě, Cagliari je dokonce až osmnácté.

V neděli se hrály jen čtyři zápasy. Parma obraná o další dva body kvůli finančním problémům nezvládla duel v Sassuolu a prohrála zcela jasně 4:1. Překvapení se ale zrodilo ve Veroně a také Miláně.

Ve Veroně řádil Luca Toni a jeho dva góly pomohly Hellasu k jasné výhře nad Neapolí. Rafa Benítez neposlal do utkání to nejlepší, na lavičce zůstala útočná dvojice Higuaín-Callejón. A i když byli hosté jasně aktivnější, na skvělého gólmana Benussiho si nepřišli.

Naopak už v 7. minutě otevřel Luca Toni skóre, když si dorazil vlastní střelu, kterou sice Andujar dokázal vyrazit, ale na dorážku již nestačil. V 51. minutě se poté po velice hezkém centru Hallfredssona prosadil Toni krásnou střelou podruhé a bylo hotovo. Největší šanci hostujícího týmu měl střídající Gabbiadini, trefil ovšem jen tyč.

Inter šel do duelu proti Ceseně jako jasný favorit, po poločase ale senzačně prohrával. Carbonero centrem našel Defrela, který obloučkem přehodil Handanoviče a malá senzace byla na světě. Z jediné střely za zápas hosté udeřili a díky tomu získali bod.

Druhá půle a především její začátek patřil domácím. Po dvou minutách vyrovnal Icardi, rozhodčí ale odmával ofsajd. Za dalších 120 vteřin ale vymyslel přihrávku na Palacia a ten rozhodl o dělbě bodů. Vítěznou branku mohl vstřelit střídající Lukas Podolski, svou střelou ale jen orazítkoval tyč a Interu tak přáno nebylo.