Zpět na » Serie A » Berlusconi: Balotelliho nechceme

Serie A - Berlusconi: Balotelliho nechceme

Berlusconi: Balotelliho nechceme © -

2

Líbilo se

26.12. - Prezident AC Milán v rozhovoru pro Sky Sport Italia deklaroval, že Mario Balotelli není vyhlédnutým přestupovým cílem pro jeho klub, stejně jako Didier Drogba.

"Mohu vás ujistit, že Balotelli v lednu nepřijde," řekl doslova pro italskou televizi Berlusconi, který současně odmítl i spekulace ohledně někdejšího kanonýra londýnské Chelsea Didiera Drogby. "Drogba je určitě typem hráče, kterého bych v našem týmu rád viděl, ale nemůžeme přece konkurovat nabídkám arabských nebo ruských klubů."

"Kdo přijde v lednu? To zatím nemohu říci. Určitě ale půjde o mladé hráče, kteří budou perspektivní do budoucna," dodal prezident Rossoneri.

Mario Balotelli by podle mediálních spekulací vyšel pokladnu AC Milán na přibližně dvacet milionů liber, což je vzhledem k současným finančním poměrům v klubu opravdu závratná suma. Pokud ale skutečně odejdou Robinho i Pato do Brazílie, bude potřeba je nějak nahradit. Jinými slovy investovat částku, kterou Rossoneri získají za jejich transfer, zpět na přestupní trh. A samotní Citizens určitě nebudou chtít držet hráče proti jeho vůli...

Kam dál?

Marek Kos / fotbalportal.cz, skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

jasné že nie. nie sú prachy na to

thornhill
Taibi - 26.12. Odpovědět

i kdyby ty prachy byly, tak takového hráče do týmu bych opravdu nechtěl

Taibi
Reklama
Anketa

Je podle Vás reálný přestup Maria Balotelliho do AC Milán?

Ano. (17)

Ano. 37,0%

Ne. (29)

Ne. 63,0%
Celkový počet hlasů: 46
Loading... Uklávám Váš hlas.
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články