Zpět na » Synot liga » Martin Vitík: Hvězda Sparty si k osmnáctinám připsala hned několik dárků

Synot liga - Martin Vitík: Hvězda Sparty si k osmnáctinám připsala hned několik dárků

Martin Vitík: Hvězda Sparty si k osmnáctinám připsala hned několik dárků © sparta.cz - Martin Vitík

4

Líbilo se

21.01. - BULVÁRNÍK Ještě před několika měsíci o něm nikdo neslyšel a dneska jsou ho plný noviny. Hraje za Spartu, a právě slaví plnoletost. Myslím tím Martina Vitíka, který když bude na hřišti předvádět podobné výkony jako dnes, tak ho úspěšná fotbalovou kariéra určitě nemine.

Tento fotbalista dostal důvěru trenéra Kotala poprvé loni na podzim v zápase Evropské ligy. Dále pak v minulém kole na pozici stopera pomohl udržet letenským v Ostravě čisté konto a dnes nastoupil v dohrávce 13. kola FORTUNA: LIGY ve venkovním zápase proti Opavě, kde hrál na pozici krajního obránce. A i díky jeho snaze Sparta porazila soupeře ze Slezska 0:3. Co říci k jeho hře? Pouze to, že ukázal, že patří do A-týmu Sparty a po boku Hložka a Karabce bude další mladou českou nadějí, která se bude v budoucnu snažit o reprezentační úspěchy naší země. Na svůj první ligový gól ještě čeká, ale svůj dárek ke svým osmnáctinám (21.1. 2021) už dostal. Jednak to bylo vítězství Sparty a dále ještě drobná pozornost v podobě žluté karty od sudího Pavla Julínka. Hlavnímu arbitrovi se totiž nelíbil Vitíkův zákrok z 61. minuty, kdy zfauloval opavského soupeře.

Bohužel pro jeho fanynky svoji lásku si už našel. Jeho přítelkyní je mladá slečna Ester Bendová, která aktivně závodí v běhu přes překážky a možná i ona bude v budoucnu ve svém sportu úspěšnou reprezentantkou České republiky. Tak uvidíme, jestli jim jejich láska vydrží.

Do budoucna se vyplatí tohoto hráče sledovat a už teď si myslím, že po něm pokukují zahraniční týmy z vyspělých fotbalových zemí. Důležité pro něho bude, aby zůstal takový pracant, jaký je a jak se lidově říká, aby z fotbalové slávy a zájmu novinářů „nezblbl.“ Časem uvidíme, co mu osud do cesty nachystá. Snad to bude pro něho jenom to nejlepší.

Kamil Zalabák / fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

S Gilmourem a Markem Matějovským největší budoucnost evropského fotbalu Smajlík 17

barbossaCFC
Reklama
Reklama
Nejnovější články