Zpět na » » Jsem rád, že mi to padá, chtělo by to ale vyhrávat, řekl Škoda

- Jsem rád, že mi to padá, chtělo by to ale vyhrávat, řekl Škoda

Jsem rád, že mi to padá, chtělo by to ale vyhrávat, řekl Škoda © fcbrno.cz - Michal Škoda

0

Líbilo se

30.10. - Střelecké probuzení prožívá osmadvacetiletý brněnský fotbalista Michal Škoda, který dnes vyrovnávací brankou zachránil Zbrojovce v duelu s Jihlavou alespoň bod po remíze 1:1. V posledních sedmi zápasech vstřelil Škoda sedm branek, Brno ale z těchto utkání vyhrálo pouze v Jablonci a čtyřikrát remizovalo. Výsledkově zůstává Zbrojovka dvanáctým místem za předsezónním cílem hrát v horní polovině tabulky.

"Jsem rád, že se mi střelecky daří. Chtělo by to ale, aby to vedlo v jednotlivých zápasech ke třem bodům," posteskl si po dnešní už sedmé remíze v tomto ligovém ročníku Škoda. Nezastíral, že bod s Jihlavou je v domácím prostředí málo.

"I když se nám první půle nepovedla, chtěli jsme vyhrát. Musím přiznat, že Jihlava mohla dát jen v prvním poločase tři góly. Špatně jsme bránili," pokusil se brněnský kanonýr analyzovat příčiny špatného vstupu do zápasu.

Jihlava stále čeká na první vítězství. "Věděli jsme, že soupeř za této situace hraje o všechno. Hráči budou lítat, tlačit se dopředu. Svou hru postavila Jihlava na silovém pojetí. Určitě nás nezaskočila. My jsme nebyli dobří na míči, špatně jsme bránili. Mohli jsme být rádi, že to bylo po poločase jen 0:1," dodal Škoda.

Ve druhém poločase se obraz hry změnil, Brno mělo výraznou převahu. "Hráli jsme prakticky na jednu branku. Bylo těžké se ale prosadit proti jejich defenzivnímu bloku. Byli jsme proto rádi, že se nám podařilo vyrovnat. Bod je málo, jsme zklamaní," posteskl si Škoda, který se dnes dostával často k zakončení, prosadil se až před koncem zápasu.

"Dostal jsem krásný míč od Ruska. Jen jsem se podíval na brankáře a dal mu to k tyči. Před tím jsem střílel většinou s hlavou dole. Chtěl jsem se prosadit silou. Brankář Hanuš si ale na moje rány počkal, nepodařilo se mi jej prorvat," dodal.

Oba soupeři se střetli ve středu v pohárovém duelu, který Brno vyhrálo 2:1. "Chtěli jsme navázat na tento zápas. Jihlava ale hrála dnes mnohem lépe. Určitě vedla zaslouženě. Nám patřil druhý poločas. Takže z tohoto pohledu je remíza spravedlivá," uzavřel Škoda.

Kam dál?

Redakce / ČTK

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články