Zpět na » » Favoritem na trenéra Sparty je podle bookmakerů Trpišovský

- Favoritem na trenéra Sparty je podle bookmakerů Trpišovský

Favoritem na trenéra Sparty je podle bookmakerů Trpišovský © telegraaf.nl - Jindřich Trpišovský

1

Líbilo se

27.09. - Největším favoritem na post nového trenéra fotbalistů Sparty po Zdeňku Ščasném je podle sázkových kanceláří Fortuna a Chance Jindřich Trpišovský. Na současného kouče Liberce se dá sázet v kurzu 1,9:1. Mezi další favority patří trenér reprezentační osmnáctky Luboš Kozel (4:1), bývalý kouč Sparty Ivan Hašek (5,5:1, u Chance 2,7) či jeho jmenovec Martin Hašek (7:1), který nyní vede druholigovou Vlašim.

Sázet lze i na další bývalé kouče Sparty Františka Straku, Jozefa Chovance (oba 20:1) a Jaroslava Hřebíka (15:1), na nedávného trenéra Slavie Dušana Uhrina mladšího (12:1), Zdeňka Zemana (15:1) či Karla Krejčího (20:1), který v minulé sezoně dovedl k titulu Plzeň.

V nabídce jsou i Martin Pulpit (25:1), který nedávno skončil v Příbrami, největší letní posila Tomáš Rosický (30:1) a také bývalý hokejový brankář Dominik Hašek (999:1).

Kancelář Chance nabízí i varianty se současným koučem Zlína Bohumilem Páníkem (30:1), Pavlem Hapalem (11:1) a bývalým reprezentačním trenérem Karlem Brücknerem (50:1).

Bookmakeři nepočítají se zahraniční variantou, po které Sparta už v minulých letech pošilhávala. V médiích se spekuluje i o slovenském trenérovi Adriánu Gulovi, který nyní vede Žilinu.

Kam dál?

Redakce / ČTK

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Kadim - 27.09. Odpovědět

Doufám, že Trpišák se nenechá zlanařit Smajlík 10

Kadim

Nejlepsi by byla trojice Ivan Hasek,Martin Hasek a Dominik Hasek.A jako logo Svejka od Karla Haska Smajlík 3

tomogara
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články