Zpět na » » Na sto procent nestačí hrát pouze dvacet minut

- Na sto procent nestačí hrát pouze dvacet minut

Na sto procent nestačí hrát pouze dvacet minut © fcviktoria.cz - Miroslav Koubek

0

Líbilo se

10.11. - Viktoria Plzeň vyšla ve čtrnáctém kole Synot ligy na půdě Vysočiny Jihlava bodově naprázdno. Ke vstřelené brance ze závěru zápasu nedokázali svěřenci trenéra Miroslava Koubka přidat další góly a naopak dvakrát inkasovali.

„Je potřeba vítězům poblahopřát, ale my jsme domácím jejich situaci poněkud ulehčili. Věděli jsme, jak Jihlava hraje, že nebude jednoduché dostávat se do jejich hlubokého bloku a zachytávat jejich rychlé protiútoky. Mužstvo Jihlavy po jakékoliv naší ztrátě velice přímočaře a agresivně vyjíždělo do rychlých brejků. Až na výjimky se nám dařilo toto zachytávat, na druhou stranu se mi nepozdávalo, že jsme nebyli ještě více úderní, přesní a více neotáčeli hru. Naši ofenzivní hráči až na Pilaře nepodávali očekávaný výkon, ale hra do zformované obrany je vždy těžká. Po vstřeleném gólu jsme situaci zřejmě trochu podcenili. Při obdržených brankách jsme prohráli klíčové souboje, hlavně druhý gól mě mrzel, protože jsem viděl z naší strany dva nedůrazně odehrané souboje. V soubojích jsme byli slabším týmem celý zápas a domácí právě na toto sázeli. My se ale nepoučili z průběhu utkání a v závěru už hráli vabank. Měli jsme hodně příležitostí a minimálně bod jsme si z Jihlavy měli odvézt. Na sto nebo sto deset procent nestačí hrát pouze dvacet minut. Máme o čem přemýšlet, určitě máme navíc. Z dnešního zápasu jsem jako trenér zklamán,“ hodnotí Miroslav Koubek nepodařený zápas.

V kolonce získaných bodů ze čtrnáctého kola Synot ligy svítí u plzeňské Viktorie nula, zatímco její největší pronásledovatelé v podobě Sparty Praha a Jablonce své zápasy vyhráli a dotáhli se tak na rozdíl jednoho bodu v případě Sparty a bodů dvou v případě jabloneckého Baumitu. „Soupeřům jsme dali dárek. Upozorňovali jsme, že toto nesmí nastat, ale přesto to přišlo. Výsledek zápasu se Spartou jsme v tuto chvíli možná znehodnotili,“ uvědomuje si trenér Koubek.

„Stále jsme ale první, musíme zvednout hlavu a jít dál. Pokud budu počítat i domácí pohár, tak v součtu jsme osmkrát za sebou zvítězili a porážka jednou zkrátka musela přijít. My ale nepanikaříme a musíme se poučit, že když něco podceníme, nemusí se nám to vyplatit,“ uzavírá Miroslav Koubek.

Kam dál?

Redakce / fcviktoria.cz, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články