Zpět na » » Olomouc remizovala s Boleslaví 1:1, bod zachránil tři minuty před koncem Varadi

- Olomouc remizovala s Boleslaví 1:1, bod zachránil tři minuty před koncem Varadi

Olomouc remizovala s Boleslaví 1:1, bod zachránil tři minuty před koncem Varadi © fkmb.cz - Utkání mezi Sigmou Olomouc a Mladou Boleslaví (ilustrační foto)

0

09.03. - REVIEW Ještě před večerním vrcholem devatenáctého kola rozehráli svůj zápas fotbalisté Olomouce a Mladé Boleslavi. Hosté nenavázali na povedený vstup do jarní části sezóny a roli favorita na Hané nezvládli. Těsně před koncem vyrovnal na 1:1 Adam Varadi.

Čtrnáct minut čekali fanoušci na Andrově stadionu na větší příležitost jednoho z celků. Konkrétně se mohl prosadit boleslavský Nešpor. Na malém vápně se zbavil Svozila, jenže v momentě, kdy se chystal vystřelit, mu balon ukopl Škerle.

A to bylo vše. Nic víc už první poločas nepřinesl. Pokud tedy nechceme zacházet do detailů a bavit se o každé udělené žluté kartě, musíme se posunout do druhého dějství. Ani v jeho počátku domácí aktivitou nehýřili.

V 54. minutě dokonce pustili Boleslav do brejku. Štohanzlovu přízemní střelu ale zkrotil brankář Blaha. O jedenáct minut později už byl ovšem bezmocný. Stený hráč jako v předchozím případě si počkal, až mu míč na zadní tyči skočí, aby ho křižnou ranou poslal do sítě.

Domácí probudila až situace krátce po obdržené brance, avšak s požadavkem na odpískání pokutového kopu u sudího Hrubeše nepochodili.

Zdálo se, že lepší hosté si z Hané odvezou tři body, ale proti tomu se rázně postavil útočník Adam Varadi. Velký tlak Sigmy skončil právě jeho dorážkou, proti níž hostující gólman Diviš zasáhnout nezvládl.

Olomouc tak vybojovala důležitý bod, pro Středočechy je to naopak ztráta. V bitvě o třetí místo tak nedokázali odskočit včera zaváhavší Dukle a budou čekat, jestli jim zítra v zápase s Teplicemi pomůže Slavia.

oloSK Sigma Olomouc 1:1 (0:0) FK Mladá Boleslavmb

SK Sigma Olomouc: Blaha - Varadi, Svozil, Šindelář, Škerle - Zahradníček (64. Nepožitek), Pospíšil, Fall, Falta (74. Rolinc) - Navrátil (85. Plšek), Depetris.

FK Mladá Boleslav: Diviš - Kysela, Dosoudil, Kúdela, Bořil - Chramosta (80. Koreš), Ščuk, Magera (56. Zahustel), D. Jarolím, Štohanzl - Nešpor.

Góly: 87. Varadi - 65. Štohanzl (Zahustel)
ŽK: 32. Zahradníček, 87. Depetris, 88. Rolinc - 31. Magera, 57. D. Jarolím, 75. Dosoudil, 87. Bořil
Rozhodčí: Hrubeš - Vlasjuk, Arnošt
Diváci: 4 096