Zpět na » » Baník chce v utkání se Sigmou prolomit nelichotivou bilanci posledních zápasů

- Baník chce v utkání se Sigmou prolomit nelichotivou bilanci posledních zápasů

Baník chce v utkání se Sigmou prolomit nelichotivou bilanci posledních zápasů © fcb.cz - Utkání Baníku Ostrava se Sigmou Olomouc

0

Líbilo se

03.11. - Svůj vrchol má již třinácté kolo Gambrinus ligy za sebou. Zbývají však ještě dva zápasy, které je potřeba dohrát. Nejedná se ale o žádná neatraktivní střetnutí, vždyť už dnes proti sobSpaě nastoupí Baník Ostrava a Sigma Olomouc.

Souboj osmého týmu s dvanáctým v sobě nese i ostravskou touhu konečně se proti Sigmě prosadit. Z posledních šesti zápasů totiž Baník vybojoval pouhý jeden jediný bod. Ligového mistra z roku 2004 podpořil i výkon z minulého kola, který i přes prohru 1:0 ocenil trenér Svědík.

"Na těchto výkonech chceme stavět. Po zápase jsme si všichni uvědomovali, že cesta, kterou jsme šli, a to zejména v prvním poločase, byla správná," prohlašuje Svědík a doufá, že se jeho mužstvo dokáže zlepšit v koncovce. "My si šance vytvoříme, ale nedáme je," konstatuje ostravský kouč.

To Sigma má příjemnější starosti. Musí sice řešit nestabilitu svých výkonů, ale i přes ně se drží na osmém místě. V případě výhry může dokonce přeskočit sedmý Jablonec, jenž líže rány po pátečním debaklu v Plzni.

Olomouc navíc v týdnu zvládla pohárové utkání a právě to by se mohlo projevit i do sestavy Hanáků. "Zemětřesení to nebude, ale někteří hráči si řekli o to, že by mohli v základní sestavě být. Ve dvou až třech případech nad tím přemýšlím" říká trenér Martin Kotůlek s tím, že hráči motivaci pro tento zápas rozhodně mají a budou se snažit o co nejlepší výsledek. "Chceme se posunout blíž k horním příčkám tabulky, snažím se pořád dívat nahoru," prozrazuje Kotůlek ambice svoje a týmu, který vede.

Kam dál?

Adam Kotrbatý / fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články