Zpět na » » Řepka si pět zápasů nezahraje

- Řepka si pět zápasů nezahraje

Řepka si pět zápasů nezahraje © fcb.cz - Tomáš Řepka (České Budějovice) hecuje fanoušky Baníku Ostrava

0

Líbilo se

11.10. - Disciplinární komise dnes rozhodla, že Tomáš Řepka si nezahraje v pěti ligových utkáních. Může za to jeho vyloučení v Jablonci a nesportovní chování vůči sudímu Fraňkovi.

Původně se spekulovalo až o půlročním trestu, takže potrestaný obránce Českých Budějovic je s verdiktem spokojený."Abych řekl pravdu, čekal jsem větší trest. Ale asi sehrálo roli i to, že jedenzápas stojím automaticky za čtvrtou žlutou. Kdyby se mi ty žluté karty takhle nesečetly, asi by mi dali víc než čtyři zápasy," uvedl potrestaný rebel.

Řepka dále dodal, že původně navrhovaný půlroční trest by se mu zdál nepřiměřený. "Půlroční trest, to by snad bylo trochu moc. Ale na ten poslední zápas podzimu s Boleslaví se už teď těším. Budu trénovat jak nikdy a na hřišti si to pak vychutnám."

Nakonec se k celé nepříjemné situaci z utkání v Jablonci vyjádřil a objasnil ji. "Nesportovní to samozřejmě bylo, ale pan Franěk měl říct, o jaké hrubosti šlo. Já už si teď na ty výrazy nevzpomenu, byl jsem zlostí bez sebe. Ale vulgární jsem nebyl. To víte, že jsem rozhodčího nechválil, navíc u té červené karty jistě sehrál roli ten můj teatrální výstup," uzavřel Řepka.

Kam dál?

/ FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
camfuu - 18.10. Odpovědět

sportovní sázení, kvalitní info

http://bone.bloger.cz/

camfuu
camfuu - 13.10. Odpovědět

sportovní sázení, kvalitní info

http://bone.bloger.cz/

camfuu
Taibi - 12.10. Odpovědět

Odhadoval bych to na poslední jeho zápas

Taibi
Reklama
Anketa

Je verdikt disciplinárky přiměřený?

Ano. (7)

Ano. 77,8%

Ne. (2)

Ne. 22,2%
Celkový počet hlasů: 9
Loading... Uklávám Váš hlas.
Reklama
Nejnovější články