Nepřihlášen

Nepřihlášen

Zpět na » Premier League » Naštvaný Virgil van Dijk kritizoval hru United: Vyhrát chtěl jen jeden tým

Naštvaný Virgil van Dijk kritizoval hru United: Vyhrát chtěl jen jeden tým

Naštvaný Virgil van Dijk kritizoval hru United: Vyhrát chtěl jen jeden tým © iconsport.photo, fotbalportal.cz - Virgil van Dijk

2

Líbilo se

18.12. - VIDEO Liverpool sice v nedělním velkém derby proti Manchesteru United naprosto dominoval, ale i přesto ztratil dva body za bezgólovou remízu. Proto přišel o vedoucí příčku v tabulce Premier League. Přeskočil ho Arsenal. Domácí kapitán Virgil van Dijk po zápase kritizoval způsob hry Red Devils. Co mu na to odpověděl legendární Roy Keane?

Virgil van Dijk prohlásil, že Liverpool byl při remíze 0:0 s Manchesterem United v každém ohledu lepší, což Roy Keane označil za aroganci.

Tým Jürgena Kloppa tlačil na soupeře po celou dobu utkání, ve kterém byl výrazně favorizován na vítězství, ale United se ubránili, přestože čelili 34 střelám a 12 rohům. Tým Erika ten Haga mohl dokonce vyhrát z protiútoku, kdyby Alisson ve druhém poločase nezachránil své mužstvo před Rasmusem Hojlundem.

Když byl Van Dijk požádán o svůj názor na zápas, řekl, že si myslí, že Liverpool udělal více než dost pro to, aby vyhrál.

Řekl: „O vítězství se snažil jen jeden tým. Bohužel se to nepodařilo. Chceme vyhrát každý zápas, obzvlášť s týmem, jako jsou oni.“

„Je to frustrující, protože jsme byli ve všech ohledech lepší a oni jen doufali, že nás z protiútoku zaskočí. Nakonec se oni radují z bodu a my jsme z bodu zklamaní.“

„Nejsou v nejlepší fázi, takže když sem přijedete, musíte se obávat hrozby, kterou máme. Ale dnes jsme měli vyhrát. Čekají nás velké zápasy a my se tím nebudeme zabývat.“

Roye Keanea Van Dijkovy komentáře podráždily.

Bývalý kapitán Manchesteru United reagoval: „Je z něj cítit velká arogance, když takhle pomlouvá Manchester United.“

„Potřebuje připomenout, že hraje za klub, který za posledních 30 let vyhrál jeden titul.“

„Manchester United je v těžké situaci, stejně jako je v těžké situaci už mnoho let Liverpool. Takže se mu dnes možná ta arogance vymstila.“

„Musí si uvědomit, za jaký klub hraje. Jeden titul za 33 let?“

„Pointa je, že nejdůležitější statistikou je skóre. Liverpool měl šance a nevyužil je. To je jejich vlastní chyba.“

Později Van Dijk v odpovědi Keanovi řekl: „Mám rád Roye Keana, pokud to řekl, pak je to v pořádku.“

„On je za Manchester United po celou dobu a chápu, že tak mohl reagovat, ale já jsem cítil to, co jsem řekl, a není v tom absolutně žádná arogance.“

„Každý, kdo se na ten zápas díval, to asi cítil stejně. Jdeme dál. Měli jsme příležitost a nedokázali jsme skórovat, a to je na tom to frustrující.“

Kam dál?

Michal Čermák /

Související odkazy
Nejnovější články