Nepřihlášen

Nepřihlášen

Zpět na » Premier League » Zase ten hrozný začátek… Nezasloužili jsme si vyhrát, litoval Jürgen Klopp

Zase ten hrozný začátek… Nezasloužili jsme si vyhrát, litoval Jürgen Klopp

Zase ten hrozný začátek… Nezasloužili jsme si vyhrát, litoval Jürgen Klopp © liverpoolfc.com, fotbalportal.cz - Klopp je opět nešťastný

2

Líbilo se

02.10. - VIDEO Liverpool prožil další hrůzný start do zápasu, když už v 17. minutě prohrával doma s Brightonem 0:2. Pak se sice zmátořil, a dokonce dokázal otočit skóre na 3:2. Jenomže Leandro Trossard pak zkompletoval svůj hattrick a Seagulls si odvezli z Anfieldu bod za remízu 3:3. Jürgen Klopp byl po utkání opět hodně rozmrzelý.

Je to již podesáté, co Liverpool v posledních 15 soutěžních zápasech inkasoval jako první, a Klopp věří, že neschopnost dát první gól má vliv na jeho současnou formu.

„Mluvil jsem s kluky podobně jako s vámi: Nevím, kolikrát mám říkat, že potřebujeme reakci,“ řekl Klopp po zápase. „První gól má vliv na oba týmy.“

„Měli pocit, že jsou na koni. My jsme si připadali jako: fajn, tady je zase ten nesmyslný začátek. Bojovali jsme, to je pozitivní, i když to v tu chvíli není cítit. Musíme se smířit s bodem.“

„Mohli jsme bránit mnohem lépe. Je to fotbal a musíme se s tím smířit. V takový den, kdy to takhle začne, je důležité se probojovat zpátky. Bylo by hezké, kdyby se nám podařilo vyhrát. Vždycky máme problémy proti Brightonu, který je velmi dobrým týmem, ale musíme se zlepšit.“

„Vím, že máme deset bodů a taková je realita. Před tím se neschovávám. Musíme jít společně dál a stavět na tom.“

Nejsem si jistý, jestli jsme si zasloužili vyhrát, řekl Klopp

Ztráta bodů ponechává Liverpool na devátém místě s 10 body - 11 bodů za vedoucím Arsenalem, ačkoli Kloppovi svěřenci odehráli o zápas méně než Gunners.

Klopp připustil, že si není jistý, zda si Liverpool svým výkonem zasloužil všechny tři body, protože se domnívá, že De Zerbiho Brighton, který hrál svůj první zápas pod novým italským manažerem, si za tento zápas něco zasloužil.

„Tento zápas má různé příběhy. Je tu příběh o tom, jak jsme inkasovali dva brzké góly, je tu příběh o tom, jak jsme se vrátili do hry, a pak je tu příběh o tom, jak jsme to zahodili.“

„Brighton je opravdu dobrý tým a skutečný tým. Byla to jiná sestava, trochu nás to překvapilo? Ano, trochu ano. Ale už jsme prohrávali 2:0, když jsme se tomu přizpůsobili.“

„Dali jsme naše góly, což byly protiútoky. Mohli jsme vyhrát, ale jestli bychom si to zasloužili? Tím si vlastně nejsem jistý. Brighton si něco zasloužil.“

„Se všemi těmi dobrými věcmi, které jsme během týdne udělali, je sebevědomí trochu nižší, a když na něj někdo dupne, je to opravdu těžké. Musíme se s tím smířit. Samozřejmě nám to nestačí, ale je to to, co jsme dostali.“

Kam dál?

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz, youtube.com

Související odkazy
Nejnovější články