Nepřihlášen

Nepřihlášen

Zpět na » Premier League » Komplikace pro United: Paul Pogba by mohl být mimo hru až do konce roku

Komplikace pro United: Paul Pogba by mohl být mimo hru až do konce roku

Komplikace pro United: Paul Pogba by mohl být mimo hru až do konce roku © skysports.com, fotbalportal.cz - Paul Pogba

1

Líbilo se

09.11. - Při pondělním tréninku v rámci přípravy na kvalifikační zápasy proti Kazachstánu a Finsku se na srazu francouzské reprezentace zranil Paul Pogba. Má problémy se stehenním svalem a vypadá to na to komplikace vážnějšího rázu. Podle dostupných informací je dokonce možné, že se na hřiště nevrátí dřív než na startu nového roku.

Bylo jasné, že po reprezentační přestávce ještě Paul Pogba nebude moci nastoupit do ligového duelu proti Watfordu, protože si stále odpykává svůj třízápasový trest. Teď to ale vypadá, že se na trávníku neobjeví mnohem delší dobu.

Paul Pogba odcestoval na sraz francouzské reprezentace. V pondělí se pustil do tréninku, který pro něj nedopadl dobře. Poranil si stehenní. Francii tak nepomůže v kvalifikačních duelech o mistrovství světa v roce 2022 proti Kazachstánu a Finsku.

Jeho zranění posoudí lékařský personál Manchesteru United, aby určil závažnost tohoto problému.

Francouzská fotbalová federace uvedla, že osmadvacetiletý Pogba utrpěl zranění čtyřhlavého stehenního svalu na pravé noze.

Může se stát, že si zahraje skoro dva měsíce a do hry se zapojí až v lednu příštího roku. Tato zpráva jistě nepotěší Ole Gunnara Solskjaera a celý Manchester United.

Kam dál?

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Související odkazy
Nejnovější články