Zpět na » Premier League » Žádný velký přestup se neuskuteční, Harry Kane zůstane v Tottenhamu

Premier League - Žádný velký přestup se neuskuteční, Harry Kane zůstane v Tottenhamu

Žádný velký přestup se neuskuteční, Harry Kane zůstane v Tottenhamu © thesun.co.uk - Harry Kane

2

Líbilo se

02.04. - Harry Kane v letním přestupovém období nevymění dres Spurts za jiné barvy a v klubu bude pokračovat i osmou sezónu v řadě. Klub se s hráčem dohodl na tom, že pokud nepřijde nabídka vyšší než 175 milionů liber, tak Tottenham nebude nad možným transferem ani uvažovat.

Předseda Daniel Levy řekl, že nebude obchodovat s žádným klubem z Premier League, pouze se zamyslí nad tím, kdyby došla nějaká nabídka z jiných zemí. V minulosti připadali v úvahu Barcelona i její úhlavní konkurent Real Madrid. Barcelona je kvůli dluhové spirále ze hry mimo a Real se do jednání moc nehrne.

Levy je již dlouhodobě považován za jednoho z nejobtížnějších jednatelů, pokud se jedná o odchod některého z jeho hráčů. Pro Tottenham hraje v prospěch navíc i to, že v nabídce za tak vysokou cenu jsou i daleko jiní, mladší hráči, kteří můžou být pro zájemce dlouhodobějším řešením. Musíme totiž vzít v potaz, že Kane už není nejmladší.

Spurs moc dobře vědí, že jsou k dispozici hráči jako Erling Haaland Kylian Mbappe (20 a 22 let), nabízející lepší dlouhodobou hodnotu za velké peníze, než Kane, kterému bude na začátku příští sezóny 28 let.

Real Madrid je nejpravděpodobnějším klubem, který se pokusí udělat tah a Kane nevyloučil změnu, ale poplatek je v současné době nedosažitelný, proto britská média předpokládají, že k žádnému přestupu nedojde

Spurs tvrdí, že nebudou šikanováni kvůli tomu, aby nechali svoji největší hvězdu odejít jen proto, že by si Kane rád vyzkoušel jinou prestižní soutěž. Navzdory bezkonkurenční službě Tottenhamu po celou dobu své kariéry mu nebude umožněn přestup bez boje a vypadá to, že tak obrovskou cenu nebude ochoten nikdo zaplatit.

Kamil Zalabák / Fotbalportal.cz Thesun.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Za kilo (rozuměj 100 mio) ho zabalí do dárkovýho balení včetně děkovného dopisu.

tamburin
Kuzma - 03.04. Odpovědět

Harry by si zasloužil trofej, ale pokud opravdu v Tottenhamu zůstane, nejspíš se jí nedočká. Smajlík 11
Za ty prachy co Levy chce je neprodejný. Navíc ho poslední roky trápí zranění ... Na trhu jsou za ty peníze zajímavější kusy Smajlík 2

Kuzma

imho zustane ve spurs a až bude za zenitem, tak prestoupi levne, aby neco vyhral. podobne jako henry nebo van persie

ovmartin23

Špičkový hráč. který zůstane asi po kariéře bez velký trofeje. Měl by odejít. Spurs dal všechno, teď je čas odejít.

Messi777

Jestli zůstane tak asi škoda pro něj no...ale je možný že Spurs vyhrají další sezonu PL a všichni budeme za blbce, ale moc bych si na to nevsadil

Tomguncz27
Reklama
Reklama
Nejnovější články